Jakie płytki wybrać do salonu?

Jakie płytki wybrać do salonu?

Salon to jeden z najważniejszych pomieszczeń w domu. To właśnie tam odpoczywamy po ciężkim dniu w pracy oraz spędzamy czas z rodziną i bliskimi. Salon to także reprezentatywne miejsce, które prezentuje styl domu. Aranżując salon, warto skupić się na podłodze, aby stanowiła ona integralną część. Poniżej podpowiadamy, jakie płytki będą najlepsze do salonu. Zapraszamy do lektury!

Modne płytki do salonu – jakie wybrać?

Wśród wielu ofert szczególną popularnością cieszą się płytki ceramiczne typu ceramika domino aspen. W ramach takich płytek można wyróżnić szkliwione i nieszkliwione. Modne płytki do salonu mają w sprzedaży czołowi producenci tj. Paradyż. Możemy wyróżnić na przykład terakoty, które są szkliwione i mogą mieć również matowe lub błyszczące wykończenia w zależności od potrzeb klienta. Z kolei płytki nieszkliwione mogą być modyfikowane o dodatkowe procesy upiększające tj. polerowanie.

Jak widać, więc producenci oferują ogromną dowolność, co sprawia, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. Modne płytki do salonu znajdziemy bez żadnych problemów w każdy sklepie budowlanym. W salonie świetnie komponują się płytki gresowe. Dają one szereg możliwości aranżacyjnych. Na rynku płytki tego typu występują w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można je z łatwością dopasować do każdego stylu. Na uwagę zasługuje fakt, że płytki gresowe wyróżniają się niską nasiąkliwością, co sprawia, że można je wykorzystywać również w kuchni lub do pomieszczenia, gdzie otwarta kuchnia łączy się z salonem.

About Stylista przez duże S