Kanapa narożna – czy nadaje się do spania?

Kanapa narożna, tapczan czy inna wersalka? Na czym spać, jeśli nasze mieszkanie jest zbyt małe, by pomieścić kilka mebli więcej?

Ten problem dotyczy wielu mieszkańców dużych miast, a zwłaszcza młodych ludzi. – Niestety stać mnie tylko na wynajem małego pokoju. Nie pomieszczę w nim łóżka a do tego jeszcze osobno kanapy, by móc na niej siedzieć, gdy przyjdą kumple – mówi Arek, 30-letni mieszkaniec warszawskiego Powiśla. Z podobnymi problemami spotykają się sprzedawcy wielu sklepów z meblami. Co doradzić takim klientom z wyraźnym problemem, który dosłownie nie daje im spać.


Kanapa narożna – jadalnia i sypialnia w jednym

Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku okazać się może kanapa narożna rozkładana. W dzień zapewni ona wygodne miejsce do siedzenia i to nie tylko dla właściciela, ale i dla jego gości. Jeśli dostawimy do kanapy narożnej stolik, będziemy mogli przy nim także w miarę wygodnie (a z pewnością lepiej niż na stojąco) zjeść. Nocą natomiast, wystarczy tylko kilka prostych ruchów, by przekształcić narożną kanapę łóżko w wygodne miejsce do spania. Przed zakupem warto zwrócić uwagę czy kanapa narożna, której zakup planujemy, wyposażona jest w pojemnik na pościel. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić miejsce np. w szafie. Duży wybór kanap narożnych z opcją przystosowania ich do spania znaleźć można w internecie. Osobom ceniącym sobie oszczędny tryb życia warto polecić sklep www.amdk.pl. Za transport oferowanych w nim mebli nie zapłacimy ani grosza.

About Stylista przez duże S