Kuchnia gazowa Stalgast — Twój must have w kuchni!

Kuchnia gazowa Stalgast — Twój must have w kuchni!

Kuchenka gazowa Stalgast — czym się wyróżnia?

Kuchnia gazowa Stalgast o numerze katalogowym 979521, 4-palnikowa, wolnostojąca jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Stworzona została z konstrukcji wykonanej ze stali nierdzewnej, a konfiguracja palników jest następująca: 3,5kW + 5kW + 2×7kW-dwukoronowy. Wyposażona została również w zabezpieczenie przeciwwypływowe, redukcję mocy palników do 1/5 (płomień oszczędnościowy do 20% maksymalnego zużycia gazu), płomień pilotowy palników, regulowane stopki (20 mm), wyjmowaną misę podpalnikową z możliwością mycia w zmywarce, a także w żeliwne ruszty. Kuchenka gazowa Stalgast jest na gaz ziemny. Jej moc całkowita to 22,5 kW, a wymiary wynoszą: długość 800 mm, szerokość 700 mm oraz wysokość 850 mm.

Kuchnia gazowa Stalgast z piekarnikiem elektrycznym

Kuchenka gazowa Stalgast, która jest sześciopalnikowa, przeznaczona jest dla małej, średniej i dużej gastronomii. Wyróżnia ją: nowoczesny design, kontrolki pracy oraz zasilania, ergonomiczne pokrętła, panel przedni grawerowany laserowo, żeliwne ruszty, redukcja mocy palników do 1/3 (płomień oszczędnościowy do 33% maksymalnego zużycia gazu), system zabezpieczający urządzenie dostępny z panelu sterowania, wyjmowana misa podpalnikowa z możliwością mycia w zmywarce, płomień pilotowy, piekarnik z termoobiegiem na blachy 600×400/GN 1/1, możliwość podłączenia na 230 V, płomień pilotowy, zabezpieczenie przeciwwypływowe, konfiguracja palników: 6×3.5 kW, trzy poziomy prowadnic oraz przystosowane do gazu: G20 20mbar.

Kariera w Gastromania.pl!

W sklepie Gastromania pracuje zespół ludzi, który angażuje się z powierzone im zadania. Prowadzą oni sprzedaż internetową i bezpośrednią produktów związanych z szeroko rozumianą gastronomią. Ciągły rozwój pozwala im na stosowanie nowych technologii, jednak do tego potrzebują wyszkolonych pracowników. Jeżeli interesuje Cię tego typu praca, to wyślij im swoje CV! Być może staniesz się najlepszym sprzedawcą w całej firmie! Nie zwlekaj!

About Stylista przez duże S