Łóżko z podwójnym materacem

Łóżko z podwójnym materacem to idealna propozycja dla osób, które chcą, aby ich sen był bardziej komfortowy i głęboki niż dotychczas Mamy w naszej gamie wiele ciekawych produktów z różnego typu materacami. Wszystkie oferowane przez nas łóżka oprócz wygodnych materaców wyróżniają się między innymi oryginalnym designem. Dzięki dużej możliwości wyboru, każdy klient znajdzie wśród naszych produktów coś dla siebie.

Funkcje praktyczne i estetyczne

Niezależnie od tego w jakim stylu zostało urządzone Twoje mieszkanie lub dom, nasi doradcy pomogą odpowiednio dobrać łóżko. Sprzedawane przez nas stelaże są wykonane z wysokiej jakości materiałów, najbardziej solidne to te wykonane z dębowych desek. Nie tylko są trwałe, ale też prezentują się luksusowo i nowocześnie. Oferowane przez nas łóżka spełniają nie tylko funkcje praktyczne, ale i estetyczne. Nadają wnętrzu wyjątkowego nowoczesnego stylu oraz klimatu.

Wiele dostępnych u nas łóżek została wyposażona w specjalne pojemniki na pościel. Dzięki temu nie trzeba się martwić o zakup dodatkowych mebli na jej przechowywanie, wystarczy po prostu podnieść materac i wrzucić pościel do pojemnika. Co istotne dostęp do schowka jest bardzo łatwy, a uniesienie materaca nie wymaga użycia zbyt dużo siły. Mechanizmy zostały skonstruowane tak, aby mogło się tam dostać nawet dziecko.

Pomoc przy doborze łóżka i darmowa dostawa

Jeżeli szukasz łóżka, ale nie możesz zdecydować się na konkretny produkt to nic prostszego. Napisz do nas na stronie lub zadzwoń pod numer 507-712-001, a nasi doradcy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego produktu. Jesteśmy po to aby dobrać łóżko do Twoich oczekiwań i potrzeb. Zanim się z nami skontaktujesz dokonaj pomiarów pomieszczenia, gdzie ma się ono znajdować. Dzięki temu będzie znacznie łatwiej określić czy dane łóżko się tam zmieści.

Atutem naszej firmy jest darmowa dostawa łóżek oraz innych mebli i to już przy zakupach powyżej 1 zł. Oferujemy także możliwość wniesienia mebli do domu lub mieszkania i to niezależnie od tego,  na którym piętrze się ono znajduje.

About Stylista przez duże S