Meble, bez których trudno się obejść

Meble, bez których trudno się obejść

W pokoju dziecięcym nie powinno znajdować się zbyt dużo mebli, aby nie zabierały tak potrzebnej do zabawy i ruchu przestrzeni. Niektóre jednak są niezastąpione – trudno wyobrazić sobie pokój malucha bez łóżeczka, komody, a także przewijaka, gdy dziecko jeszcze korzysta z pieluch. 

Dwa w jednym

Gdzie to wszystko pomieścić w niewielkim pokoiku? Najlepszym rozwiązaniem są meble, która łączą w sobie kilka funkcji. Komoda, w której schowamy śpioszki i inne akcesoria potrzebne do opieki nad dzieckiem, może być także przewijakiem. Wystarczy zamontować na niej nakładkę, która zapewni dziecku wygodę, a nam pozwoli przewinąć je, czy wykonać inne czynności pielęgnacyjne. Gdy przewijak nie będzie już potrzebny, możemy go zdemontować i cieszyć się stylową komodą, która będzie ozdobą każdego pokoju. Jeżeli dziecko śpi w pokoju razem z rodzicami to nie zawsze jest tam miejsce na łóżeczko. W takiej sytuacji doskonale zastąpi je przystawka do łóżka – maluch dzięki niej może przez całą noc być blisko mamy i taty. 

Uniwersalnie i stylowo

Gdy rodzina się powiększa konieczny staje się zakup nowych sprzętów i mebli, na które często trudno znaleźć miejsce. Najlepszym rozwiązaniem są te, które łączą w sobie kilka funkcji i nie zabierają zbyt dużo z cennej przestrzeni. Może to być nie tylko komoda z przewijakiem czy przystawka do łóżka, ale także łóżeczko wyposażone w szuflady. Meble do przechowywania potrzebne są niemal w każdym pomieszczeniu domowym – od kuchni, przez sypialnię, aż do łazienki. Dzięki nim w domu łatwiej utrzymać ład i porządek, o który nie jest łatwo, gdy mieszka z nami małe dziecko. Meble od sprawdzonego producenta są nie tylko praktyczne, ale też stylowe i piękne. Ich uniwersalna stylistyka sprawia, że mogą być wykorzystane także w innych niż dziecięcy pokój pomieszczeniach. Biała komoda to mebel, który doskonale pasuje do sypialni, salonu, a nawet przedpokoju. Pokój dla dziecka urządzamy zwykle na kilka lat, ale meble, które do tego wykorzystujemy, mogą nam służyć o wiele dłużej.

About Stylista przez duże S