Meblościanka z pomysłem – aranżujemy salon

Duża, mniejsza, szara, biała – jaką wybrać meblościankę do salonu? Na to pytanie wielu z nas szuka odpowiedzi podczas aranżowania domu lub mieszkania. Nic dziwnego, skoro obecnie mamy szeroki wybór różnorodnych mebli, które nie tylko bardzo ładnie się prezentują, ale są także funkcjonalne. Jaką wybrać zatem meblościankę do salonu? Na jakie patenty warto się zdecydować?

Półki i szkło

Hasło „meblościanka do salonu” już obecnie kojarzy się nieco przestarzale, mimo to na rynku mamy sporo naprawdę funkcjonalnych rozwiązań i ładnie wyglądających mebli. Co istotne warto, by nasza  meblościanka była wyposażona w półki za tzw. szkłem. Kiedyś było to miejsce do prezentowania gościom swojej zastawy, dziś być może ma taką samą funkcję, jednak jest także świetnym miejscem do trzymania talerzy, sztućców itp. naczyń do obiadu i deseru, które nie wiadomo, gdzie położyć. Jeśli mamy zastawę z porcelany lub otrzymaną w spadku po babci, umieśćmy ją w meblościance, „za szkłem”. Z pewnością będzie mieć tam świetne miejsce.

Zamykane półki

Głębokie, zamykane półki są idealnym wyposażeniem każdej meblościanki do salonu. Dlaczego? Dzięki nim mamy dużo miejsca do przechowywania. Jeśli zastanawialiśmy się, gdzie schować sezonowe ubrania lub niektóre sprzęty, meblościanka z głębokimi szufladami okaże się strzałem w dziesiątkę! Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie zarówno do mieszkań, jak i małych domków, gdzie bardzo często pojawia się problem brakiem miejsca. Jeśli chcemy postawić na sprawdzone meblościanki do salonu, koniecznie musimy zajrzeć na stronę: https://www.amdk.pl/, gdzie będziemy mogli obejrzeć i zamówić naprawdę sporo różnych mebli, także do salonu.

About Stylista przez duże S