Nowoczesne drzwi do minimalistycznego biura

Nowoczesne drzwi do minimalistycznego biura

Minimalizm tu i tam

Minimalistyczne biuro to nie lada wyzwanie. Ci, którzy choć raz mierzyli się z jego urządzeniem, doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że nie jest to prosta sprawa. Szczególnie, jeżeli w grę wchodzi wybór drzwi, pasujących do całości. Właśnie stoisz przed takim wyborem? Mamy nadzieję, że poniższy artykuł pomoże Ci podjąć słuszną decyzję.

Nowoczesne wnętrze zobowiązuje – przesuwane drzwi

Jeszcze kilka lat temu nikt by nie pomyślał, że przesuwane drzwi można wykorzystać w innej przestrzeni niż garderoba. To właśnie tam królowały przez wiele lat. Dziś trendy się zmieniają, a co za tym idzie, również funkcjonalność niektórych rozwiązań. Tak właśnie jest z drzwiami przesuwnymi. Obecnie rozwiązanie to stosowane jest coraz częściej w nowoczesnych biurach. Dzieje się tak nie tylko za sprawą funkcjonalności, ale również na ich szerokie zastosowanie. Obecnie przesuwne drzwi stosowane są nie tylko w szafach, gdzie chowane są dokumenty, ale także w nowoczesnych biurach, aby rozdzielić przestrzeń, potocznie zwaną “open space”. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się w małych minimalistycznych biurach, gdzie tak naprawdę liczy się każdy centymetr.


Nowoczesne drzwi – co to oznacza?

Wielu z nas nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, które drzwi można nazwać mianem nowoczesnych. Stąd popełniono wiele błędów aranżując minimalistyczne biuro. Dziś chcemy pokazać Wam jedno z rozwiązań, które doskonale sprawdzi się w tego typu aranżacjach. Warto zwrócić uwagę na nowoczesne drzwi, które posiadają bogate wzornictwo. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie drzwi szklanych wykonanych z wytrzymałego szkła polimerowego. Takie drzwi nie posiadają widocznych framug ani zawiasów, dzięki czemu użytkownik ma wrażenie, że ściana i drzwi stanowią jedną całość.

Wybór należy do Ciebie

Przedstawione tutaj rozwiązania, to tak naprawdę jedne z niewielu. Wybierając nowoczesne drzwi, musisz kierować się nie tylko ich wyglądem, ale przede wszystkim możliwościami lokalowymi i swoją wygodą. Przecież to Ty będziesz codziennie korzystał z przestrzeni, do której drzwi, nie da się ukryć, będą dopasowane. Jednym słowem – wybór należy do Ciebie!

About Stylista przez duże S