Nowoczesne drzwi – przegląd trendów

Nowoczesne drzwi – przegląd trendów

W większości pomieszczeń drzwi stanowią konieczny element wyposażenia. Zapewniają prywatność, dzielą przestrzeń na funkcjonalne części, mogą również dodawać aranżacji charakteru. Jakie nowoczesne drzwi oferują obecnie producenci?

Drzwi dla wysokich

Jeśli jesteś osobą, mogącą pochwalić się naprawdę dużym wzrostem, to pewnie nieraz musiałeś schylać głowę, wchodząc do różnych pomieszczeń. Niektórzy producenci oferują nowoczesne drzwi, które uwolnią Cię od tego problemu. Są to produkty eleganckie, a jednocześnie naprawdę wysokie, bo nawet 3-metrowe.

Nowoczesne drzwi ze szkła

Dużym zainteresowaniem cieszy się szkło. Wiele drzwi wykonywanych jest właśnie z niego, gdyż jest to materiał, który doskonale pasuje niemal do każdego wnętrza. Proste drzwi tego typu wciąż nie tracą na popularności.

Konstrukcje odpowiednie do malowania

Ciekawym produktem są nowoczesne drzwi, przeznaczone do malowania albo tapetowania. Jeżeli więc chcesz, aby wejście do pomieszczenia wyglądało tak samo, jak jego ściany, to teraz masz taką możliwość.

Eleganckie i nowoczesne drzwi przesuwne

Zamiast korzystać z drzwi otwieranych w tradycyjny sposób, możesz zamontować w pokoju drzwi przesuwne. Ich wybór jest naprawdę szeroki. Szczególnie ciekawe są modele eleganckie. Co powiesz na takie wejście do salonu?

Designerskie modele drewniane

Warto też wspomnieć o drewnianych drzwiach, które przecież, jak żadne inne, kojarzą się z klasyką. Na rynku można jednak znaleźć produkty, które sprawiają, że drewno zyskuje wyjątkowy, designerski wygląd. Sprawdź, jak wygląda ono w nowej odsłonie.

About Stylista przez duże S