Opoczno Calm Colors – unikatowe wzory

Opoczno Calm Colors – unikatowe wzory

Opoczno Calm Colors to kolekcja płytek łazienkowych, które charakteryzują się stonowaną kolorystyką i wzornictwem nawiązującym do dodatków wnętrzarskich, jakich na co dzień używamy w pomieszczeniach o innym przeznaczeniu. Beż, brąz i zgaszony błękit układają się na powierzchni tych oryginalnych kafli we wzór charakterystyczny dla… dywanu,makaty czy tapety. Uzyskano dzięki temu niepowtarzalny efekt, który w pełni wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie.

Tapety, dywany, plecionki – zdobią pomieszczenia w naszych mieszkaniach i sprawiają, że stają się one przytulne i ciepłe. A co, jeśli z przyczyn praktycznych dywan czy tapeta nie mogą znaleźć się w danym miejscu, jak to ma miejsce na przykład w łazience, gdzie tego typu dodatek okazałby się niepraktyczny i niefunkcjonalny? Można go wówczas przenieść na płytki, by wzór danego rodzaju stwarzał wrażenie przytulności i ciepła.

Bazą kolekcji Opoczno Calm Colors stały się bardzo oryginalne płytki ścienne z dywanowym motywem. Dzięki nim każda łazienka ma szansę stać się miejscem o unikalnym charakterze. W skład serii wchodzi również dedykowana podłoga – oparta na grafice płytki ściennej.

Kolor, który uspokaja

Kolory wpływają na nasze samopoczucie. Często wyciszają nas i uspokajają bądź pobudzają do działania. Mają na nas duży wpływ – to prawda ogólnie znana. Nie jest więc bez znaczenia, jakimi kolorami otaczamy się we własnym domu. Łazienka to miejsce, gdzie chcemy wyciszyć się przed snem i zrelaksować po ciężkim dniu pracy. W kolekcji płytek Opoczno Calm Colors znajdziemy zatem płytki w kolorach, które nam w tym pomogą. Wzór z motywem dywanu utrzymany jest w bardzo spokojnych, kojących odcieniach błękitu, beżu i brązu. Do takiej łazienki będziecie chcieli wracać!

About Stylista przez duże S