Rodzaje brodzików – wybór może być trudny

Rodzaje brodzików – wybór może być trudny

Brodzik, brodzik – naprawdę tak trudno go wybrać?

Jeżeli myślisz, że wybór brodzika do Twojej łazienki, to bułka z masłem, musimy Cię zmartwić – jesteś w ogromnym błędzie! Zanim którykolwiek znajdzie się u Ciebie, zapewne wielokrotnie będziesz miał ból głowy. Przysporzą Cię o niego decyzje, które będziesz musiał podjąć. A aspektów do omówienia jest wiele. Głębokość, kształt, materiał, to tylko niektóre z najważniejszych, o których będziesz musiał pomyśleć. Dziś opowiemy Ci trochę o brodzikach prysznicowych. Mamy nadzieję, że te informacje rozświetlą Twój umysł na tyle, że wybór brodzika faktycznie stanie się przysłowiową bułką z masłem.

Bezpieczeństwo? Wybierz głęboki brodzik

Jeżeli zależy Ci przede wszystkim na bezpieczeństwie Swoim i Twoich bliskich, zastanów się nad wysokim brodzikiem. Jest to doskonałe rozwiązanie w momencie, kiedy masz małe dzieci. Dzięki wysokiemu brodzikowi mogą się one poczuć jak w prawdziwej wannie. Poza powyższą ważną funkcją, brodzik gwarantuje Ci także swobodę podczas ręcznego prania. Zdarza się bowiem, że posiadamy w swojej garderobie ubrania, których nie możemy prać w pralce. Zamiast kupować dodatkowe miski, które zajmują miejsce, pranie możesz zrobić w brodziku.


Minimalistyczna łazienka – niski brodzik idealny

Zanim wybierzesz jakikolwiek brodzik, zastanów się najpierw, gdzie możesz go umieścić. Znacznie ułatwi Ci to sprawę kupna odpowiedniego asortymentu. Jeżeli masz dużo miejsca i chcesz je przeznaczyć na kwadratowy lub prostokątny brodzik, warto zastanowić się nad niskim rozwiązaniem. Obecnie bardzo modne w łazienkach minimalistycznych stały się super niskie brodziki lub takie wbudowane w podłogę. Ich zaletą jest niezaprzeczalnie o wiele lepsza możliwość utrzymania ich w czystości. Nie posiadają bowiem zakamarków, które są trudno dostępne do czyszczenia.

Brodzik prostokątny – więcej miejsca na relaksującą kąpiel

Zawsze chciałeś mieć dużo miejsca pod prysznicem? W standardowych kabinach dusiłeś się podczas kąpieli? Jeżeli masz taką możliwość, wybierz brodzik prostokątny, który na pewno da Ci komfort użytkowania. Możesz także stworzyć przestrzeń kąpielową, którą od reszty łazienki będzie oddzielała jedynie szklana tafla.

About Stylista przez duże S