Akcesoria okienne na buduejmyonline.pl

Akcesoria okienne na buduejmyonline.pl

Akcesoria do domu są wisienka na torcie całej aranżacji. Czasem proste okna i drzwi, białe ściany wymagają jedynie kilku dodatków, by nabrać niepowtarzalnego charakteru. Warto także zainwestować w akcesoria, które nie tylko ładnie się prezentują, ale są użyteczne i przydatne. Ma to miejsce w przypadku moskitiery, która chroni domowników przed owadami.

Fakro moskitiera jest dostępna na budujemyonline.pl. To sklep internetowy prowadzony od lat z wielką pasją. Klienci obdarowali sklep dużym zaufaniem za profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i przede wszystkim wysokiej jakości artykuły. Produkty w asortymencie zostały wybrane, kierując się kryterium funkcjonalności, designu, dbałości o najmniejszy szczegół oraz wysokiej jakości. Klienci są zadowoleni z zakupów, ponieważ produkty służą im przez wiele lat. Prócz moskitier w sklepie znajdziecie okna, drabiny strychowe, rolety, markizy, schody strychowe oraz wiele innych akcesoriów, na przykład ogrodniczych.

Fakro moskitiera – charakterystyka

Fakro moskitiera ma za zadanie skutecznie chronić mieszkańców przed owadami w sezonie letnim, przede wszystkim przed komarami. Akcesoria tego typu dbają o relaks i odpoczynek nie tylko w domu, ale także na wakacjach. Zamontowana moskitiera umożliwia otwarcie okna bez obaw, że do środka przedostaną się owady. Ciekawostką jest fakt, że fakro miskitiera montowana jest nie do okna, a do szpalety. Moskitiera marki velux została wykonana z wysokiej jakości siatki powlekanej PCV. Ponadto ma prowadnice aluminiowe. Moskitierę obsługuje się ręcznie lub za pomocą drążka. Zaciemnia pomieszczeni, ale w stopniu bardzo minimalnym. Nie przeszkadza to w codziennym funkcjonowaniu. Klient dokonując zakupów na budujemyonline.pl, otrzymuje gwarancję na dwa lata od daty zakupy na akcesoria zewnętrzne i wewnętrzne oraz elementy sterowania elektrycznego. W sklepie dostępne są różne rozmiary moskitier na okna, tak aby każdy klient mógł znaleźć pożądany produkt. Jeśli chodzi o kolor, to można wybierać spośród dwóch: białego i srebrnego.

About Stylista przez duże S