Baterie i zlewy – jakie wybrać

Baterie i zlewy – jakie wybrać

Aranżacja kuchni bywa wyzwaniem w szczególności dla osób, które nie interesują się dekoracja wnętrz i nie podążają za nowinkami aranżacyjnymi. Aby kuchnia była nie tylko ładna, ale także praktyczna trzeba zadbać między innymi o kuchenne baterie, zlewy, szafki i oczywiście sprzęty AGD. Zlew i bateria to podstawowe wyposażenie bez którego kuchnia nie funkcjonuje swobodnie. Wyobrażacie sobie przygotowywać posiłek bez zlewu? Nie ma takiej możliwości! Zatem, jaka armatura zlewozmywakowa będzie najlepsza? Przeczytajcie sami!

 

Kran do kuchni ścienny czy stojący?

Odwieczny dylemat! Zastanawiacie się, jaką baterię do kuchni wybrać? Jeśli remontujecie lub urządzacie mieszkanie w nowoczesnym bloku wybór powinien paść na baterię stojącą. O wiele bardziej sprawdza się w nowoczesnych kuchniach. Jest funkcjonalna, estetyczna i przykuwa uwagę od pierwszego wejścia do kuchni. Kształty awangardowych baterii skradną serce niejednego miłośnika najnowszych trendów. Jeżeli przyszło Wam remontować kuchnię w starym budynku, postawcie na baterię ścienną. Będzie ona lepiej połączona z rurami. Bateria kuchenna stojąca https://superbateria.pl/baterie-kuchenne Hansgrohe z jednym chwytem to doskonały wybór dla minimalistycznej kuchni. Oryginalny kształt, oszczędna forma i srebrny kolor doskonale pasują zarówno do białych, szarych, czarnych, jak i drewnianych mebli. Ceny baterii kuchennych na stronie sklepu online superbateria.pl rozpoczynają się od około 150 zł wzwyż. 

 

Zalety zlewu dwukomorowego!

Zlewy dwukomorowe przechodzą teraz swój rozkwit! Jeszcze do niedawna w nowych mieszkaniach montowano zlewy z jedna komorą o bardzo małej powierzchni. Niestety lata doświadczenia oraz opinie klientów świadczą o tym, że był to nietrafiony trend. Dlaczego? Tego typu zlew jest mały i niewygodny. Uniemożliwia komfortowe mycie naczyń. Zlew z dwiema komorami pozwala na swobodniejsze ruchy i możliwość mycia nawet większych elementów zastawy stołowej. Tego typu zlew, aby spełniał swoją funkcję potrzebuje jednego elementu – bateria do zlewozmywaka dwukomorowego. Nowoczesna bateria dla dwóch komór jest przystosowana do pracy w takim środowisku. Bateria kuchenna Ferro Zico wyróżnia się tym, że posiada ceramiczny regulator, regulator strumienia M18x1, obrotową wylewkę oraz przyłącza elastyczne. Produkt został dodatkowo chromowany. Dlatego wykazuje doskonałą odporność na niszczycielskie działanie wody, która powoduje gromadzenie się osadu, wilgoć, zmianę temperatury oraz środki czystości. 

About Stylista przez duże S