Drewno konstrukcyjne C14

Drewno konstrukcyjne C14

Budowa każdego budynku jest niezwykle skomplikowana. Osoby, które nie zajmują się tym na co dzień, mogą nawet nie wiedzieć, ile do ich postawienia potrzebnego jest drewna. Do budowy konstrukcji dachowych, stropów, ścian i szkieletów domów wykorzystuje się drewno konstrukcyjne C14.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, jest to materiał, który może być przeznaczony właśnie do tego celu. Taki rodzaj drewna jest strugany i suszony, a jego wilgotność wynosi 15-18%. Wszystkie drewna konstrukcyjne, które znajdziecie w naszej ofercie, posiadają oznakowanie klasy wytrzymałości. Dzięki temu będziecie mogli oszacować, czy dane drewno na pewno nadaje się do Waszych celów. 

Woodmarket oferuje najwyższą jakość drewna

Woodmarket od lat zajmuje się sprzedażą drewna. Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że drewno jest naszą pasją. Stawiamy tylko na wysokogatunkowe drewna. Dlaczego? Wiemy, że nie tylko może ono zagwarantować atrakcyjny wygląd wnętrzom na lata, ale nie tylko. Wysoka jakość drewna odpowiada również za bezpieczeństwo konstrukcji, która została z niego zbudowana. Gdy chodzi o ludzkie życie, nie ma żartów.

Drewno konstrukcyjne C14 bardzo często bywa używane w budownictwie właśnie ze względu na swoje właściwości, czyli dużą wytrzymałość. Materiał ten został przebadany i zakwalifikowany przez inżynierów budownictwa jako bezpieczny do używania go w praca budowlanych. Daje to gwarancję 100% bezpieczeństwa. To właśnie dzięki tego typu badaniom, nowoczesne budynki są coraz bardziej bezpieczne. Warto więc stosować się do zaleceń i wybierać to drewno, które jest przeznaczone do naszych celów. Na zdrowiu i bezpieczeństwie nigdy nie wolno oszczędzać. 

W Woodmarket pracuje specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie znajomości drewna. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest ekspertem, dlatego zawsze chętnie służymy naszym klientom pomocą. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania lub rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

About Stylista przez duże S