Drzwi szklane nie tylko do wnętrz biurowych

Drzwi szklane nie tylko do wnętrz biurowych

Szklane elementy doskonale pasują do różnorodnych wnętrz. Świetnie korespondują z przestrzenią biurową, ale również mieszkalną czy wystawienniczą. Szkło dodaje elegancji. Może też funkcjonalnie wydzielać przestrzeń. W nowoczesnych biurowcach szklane drzwi i ściany są bardzo popularne. Sprzyjają tworzeniu tak zwanych otwartych przestrzeni, w których nawet w osobnych pokojach ludzie widzą się nawzajem. Te elementy mogą się jednak sprawdzić także w domach.

Szklane drzwi jako element lokalu biurowego

Szklane aranżacje dobrze sprawdzają się w wielu biurach. Jeśli elementy te nie posiadają dużej ilości ozdobników, to łatwo utrzymać je w czystości. Doskonale prezentują się nawet proste tafle szkła, pełniące rolę schodowych barierek. Podobnie drzwi szklane, które mogą posiadać nadruk w postaci logotypu firmy albo być zaciemnione tak, aby nie było widać, co znajduje się po drugiej stronie.

Wystrój dopasowany do charakteru miejsca

Bardzo ważne jest, aby dobrać wszystkie elementy zgodnie z funkcją i charakterem danego miejsca. Mimo że szkło naprawdę w wielu przestrzeniach prezentuje się świetnie, to trzeba zadbać, aby korespondowało z umeblowaniem i innymi rzeczami w pomieszczeniu.

Szkło do wnętrz industrialnych i klasycznych

Warto zainspirować się różnymi podejściami do aranżacji. Szklane drzwi pasują zarówno do surowych wnętrz industrialnych, z dużą ilością materiałów naturalnych, jak i do pomieszczeń klasycznych.

Gdzie warto zamontować drzwi szklane?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie w Twoim domu mogą pojawić się drzwi szklane, to mamy parę wskazówek. Przede wszystkim, jeżeli myślisz o umieszczeniu takiego elementu w łazience, zastanów się nad jego strukturą. Z kolei, jeśli masz dzieci, upewnij się, że drzwi ze szkła będą bezpieczne.

About Stylista przez duże S