Duże narożniki do biura i do domu

Zgodnie z najnowszymi tendencjami nowoczesne biura zaczynają coraz częściej przypominać eleganckie mieszkania. Biurka zastępowane są w nich przez wygodne fotele oraz duże narożniki.

Duże narożniki zupełnie jak w apartamencie


Już dawno temu odkryto, że ludzie pracujący koncepcynie muszą mieć poczucie wygody i bezpieczeństwa – czyli wszystko to, co na ogół mają w domu – mówi Daniel Krych z firmy specjalizującej się w wyposażaniu i projektowaniu biur. Stąd jego zdaniem biura coraz częściej przypominają hotelowe lobby lub stylowe apartamenty. Nieodłącznym ich elementem są duże narożniki. Są one szczególnie wdzięcznym elementem wyposażenia biur, bo zbudowane z segmentów dają się łatwo dopasować do wielkości pomieszczenia.


Wygodna praca pod kocem – to coraz ważniejsze


To idealne miejsce do pracy z laptopem. Można zdjąć buty, owinąć się kocem i zatopić w świecie np. obmyślanych właśnie kampanii reklamowych – wyjaśnia nasz rozmówca. Takie wygodne i obszerne duże narożniki z pewnością docenią również odwiedzający biuro klienci. Każdy z nas z wie, że rozmowa nawet ta biznesowa, jest przyjemniejsza na wygodnej kanapie niż za konferencyjnym, chłodnym stołem.
By jednak kupić wygodny duży narożnik, nie musimy wcale zamawiać projektanta wnętrz. Bardzo wiele oryginalnych rozwiązań znaleźć można bowiem w internetowych sklepach meblowych. Co istotne, wiele z nich oferuje dostarczenie mebli pod wskazany adres zupełnie gratis. Jednym z takich godnych polecenia sklepów jest www.amdk.pl

About Stylista przez duże S