Duże narożniki do dużych pomieszczeń

Duże narożniki w ostatnim czasie są szczególnie często proponowanym meblem przez architektów wnętrz. Nie dość, że dają duże poczucie komfortu, to idealnie też pomagają w wydzieleniu obszaru wypoczynku w dużym pomieszczeniu.

Strefa wypoczynku od zaraz

Kto z nas nie marzy o liczącym np. 50 metrów kwadratowych pokoju dziennym? Dysponując tak dużym pomieszczeniem jesteśmy w stanie w ramach jednego pokoju zrealizować w nim funkcję wypoczynkową, jak również pomieścić jadalnię. Obie funkcje nie powinny jednak mieszać się ze sobą wzajemnie. Na ogół w celu stworzenia dwóch przenikających się, a jednak niezależnych przestrzeni, używamy np. ażurowego regału. Są jednak znane nieco mniej zagracające przestrzeń metody.

Duże narożniki jak parawany


Idealnym rozwiązaniem, które pozwoli nam wyodrębnić strefę relaksu jest duży narożnik, który niczym parawan otoczy sobą np. miękki dywan i niską ławę tworząc świat wypoczynku i np. strefę kina domowego. Zresztą trudno sobie też wyobrazić wygodniejsze meble niż duże narożniki, które sprawdzą się jako idealne miejsce do oglądania filmów. Warto pamiętać, że naprawdę duże narożniki dadzą przestrzeń do wypoczynku na leżąco dla nawet trzech osób. Większość z dużych narożników budowana jest z mniejszych modułów. Możemy więc mieć wpływ na ich ostateczny kształt. Mogą one tworzyć podkowy lub standardowe kształty litery „L”. Warto także w poszukiwaniu dużych narożników, sprawdzić ofertę internetowych sklepów z meblami wypoczynkowymi.

About Stylista przez duże S