Jak funkcjonalnie urządzić łazienkę?

Jak funkcjonalnie urządzić łazienkę?

Z dylematami na temat tego, jak urządzić łazienkę mierzą się osoby remontujące swoje nowe mieszkania lub domy. Łazienka jest pomieszczeniem, w którym nie spędzamy dużo wolnego czasu. Jednak mimo to, nie należy bagatelizować jej aranżacji. W łazience odpoczywamy po ciężkim dniu w pracy. Niezależnie od tego, czy bierzemy szybki prysznic, czy gorącą kąpiel ciepła aranżacja łazienki sprawia, że nasze ciało i umysł odpoczywają. Domowe SPA milej jest przeprowadzać w łazience, którą zaaranżowaliśmy zgodnie z naszymi upodobaniami. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, wyposażając łazienkę? Obojętnie, czy łazienka jest mała, czy duża nie może w niej zabraknąć umywalki z pojemną szafką, lustra oraz odpowiedniego oświetlenia. Klasyczna lampa z wysokiej jakości żarówkami LED zapewni dostarczenie mocnego strumienia światła. LEDy są przyjazne środowisku. Ich zastosowanie w całym domu zapewni obniżenie rachunków za energię. 

 

Jak wybrać lampę do łazienki?

 

W sklepie internetowym Lampy Studio znajdziecie ponad 20 000 modeli rozmaitych lamp wewnętrznych i zewnętrznych. Na klientów czekają liczne promocje i rabaty. Lampy są bardzo ważnym elementem wykończenia każdej łazienki. Dzięki nim wprowadzamy do pomieszczenia światło, które decyduje o tym, czy łazienka przywita nas miło i ciepło, czy zniechęci do przebywania w niej. Łazienki od strony północnej są zazwyczaj ciemne. Warto wtedy zamontować lampę i kinkiety, które zadbają o atmosferę w szczególności zimą. Lampę do łazienki wybieramy na podstawie kilku najważniejszych kryteriów. W szczególności chodzi o wielkość łazienki, kolory ścian i płytki. W dużych łazienkach z powodzeniem zakładajmy żyrandole i kinkiety. W łazienkach o mniejszej powierzchni lepiej sprawdza się lampy niewielkich rozmiarów i kinkiety. 

 

Kinkiety – idealne lampy do łazienki nad lustro

 

Lampy do łazienki nad lustro najlepiej prezentują się w kształtach owalnych. Kinkiet rozwiązanie, które na tle innych lamp wyróżnia się wysoką jakością zastosowanych surowców do jego produkcji. Cechuje się wysokim stopniem szczelności i odpornością, na przykład na wodę i parę wodną. 

About Stylista przez duże S