Łóżko sypialniane ze skrzynią w 3 stylach

Łóżko sypialniane ze skrzynią ze względu na zapewnianie komfortowych warunków spania, jest coraz częstszym elementem wyposażenia wielu nowoczesnych sypialni. Poza niezaprzeczalną wygodą, jest ono również niezwykle efektowne – wysokie, szerokie i często z ozdobnym zagłówkiem, może być główną ozdobą wnętrza. Czytaj dalej, by dowiedzieć się, jak zaaranżować to świetnie prezentujące się łóżko w różnych stylach!

Styl boho

To estetyka idealna dla artystycznych dusz i wolnych duchów, które dobrze czują się we wnętrzach pełnych życia! W tym stylu pierwsze skrzypce grają przede wszystkim etniczne motywy i orientalne dodatki oraz głębokie, i intensywne kolory. Żeby łóżko sypialniane ze skrzynią pasowało do takiego wnętrza, postaw na właśnie takie barwy i wzory, a także nie zapomnij o takich elementach jak narzuty i poduszki, dzięki którym w Twoim łóżku nie tylko będzie bardziej przytulnie, ale także bardziej stylowo!

Styl glamour

„Bo ja lubię błyszczeć”! Ten styl zdecydowanie został stworzony dla Pań, które lubią czuć się jak prawdziwe gwiazdy! Błyszczące i drogie tkaniny to cechy rozpoznawcze tej estetyki, a podstawowe kolory to róż i fiolet. Do tej stylistyki dobrze będą się też komponować pikowane obicia – np. w postaci zagłówka przy łóżko sypialnianym ze skrzynią, na które pewnie nieraz spoglądałaś z zazdrością w filmach. Dorzuć do niego efektowne, futrzane poduszki i czuj się w swoim łóżku jak aktorka z Hollywood!

Styl skandynawski

Wszyscy fani prostoty i wygody – styl skandynawski to idealna estetyka dla Was! Naturalne tkaniny i kolory to klucz, jeśli chcecie urządzić sypialnię w tym stylu, więc Wasze łóżko sypialniane ze skrzynią również powinno być utrzymane w tych barwach, a użyte do jego obicia tkaniny – naturalne. Jeśli chcesz przyozdobić je narzutą lub poduszkami, powinny one być w jak najbardziej stonowanych kolorach i o monochromatycznych wzorach. Nie zapominajcie, by wszystko było jak najbardziej funkcjonalne – to główna istota tego stylu!

About Stylista przez duże S