Łóżko sypialniane ze skrzynią – wybór materaca

Łóżko sypialniane ze skrzynią, czyli tak zwane łoże kontynentalne, jest uważane za jedne z wygodniejszych i bardziej komfortowych. Kluczową kwestią, na którą należy zwrócić uwagę przy jego kupnie jest rodzaj materaca. Zapraszamy do zapoznania się z naszym krótkim przewodnikiem po najpopularniejszych typach materacy.

Materac kieszeniowy – dla kogo?

Dla wszystkich, którym zależy na komfortowym śnie. Materac jest dla ciała stabilną podporą, idealnie dopasowuje się do ciała, dzięki czemu mamy uczucie „zapadnięcia” się w łóżku, co pozwala na zapomnienie o całym świecie i udanie się na zasłużony wypoczynek.

Materac kieszeniowy beczułkowy – dla kogo?

Dla tych, których zmorą są częste bóle pleców, zarówno górnego, jak i dolnego odcinka kręgosłupa. Stabilnie podpiera ciało w spoczynku i jeszcze lepiej dopasowuje się do ciała leżącego, dzięki czemu pozwala na naturalną pozycję, która przynosi ulgę i ukojenie bolącym plecom.

Materac Bonellowy – dla kogo?

Materac dla osób o niższej wadze, niezalecany przy wadze powyżej 80 kg. Stanowi mniejszą podporę dla ciała, gdyż posiada mniejszą liczbę sprężyn niż materac kieszeniowy. Wyraźnie ugina się pod naciskiem i jest najbardziej miękkim typem materaca. Zapewnia duży komfort snu, najczęściej jest wykorzystywany w łóżkach hotelowych.

Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór łóżek sypialnianych ze skrzynią z różnymi materacami i w ciekawych stylach – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

About Stylista przez duże S