Markiza AMZ co warto wiedzieć przed zakupem?

Markiza AMZ co warto wiedzieć przed zakupem?

Największą wadą pomieszczeń użytkowych na poddaszu jest to, że bardzo szybko się nagrzewają. Aby temu zapobiec, warto zamówić markizę AMZ. Cena jest bardzo atrakcyjna. Dlaczego warto je zakupić?

Markiza AMZ – dlaczego warto ją zakupić?

Markizy AMZ są bardzo modnym i skuteczniejszym rozwiązaniem od tradycyjnych rolet wewnętrznych. Znajdują się przed szyba, dzięki temu tafla nie nagrzewa się i nie oddaje ciepła do pomieszczania. Dostępne są w kilku wersjach: manualnej, elektrycznej i solarnej (reagują na nasilenie promieni słonecznych). Najtańsza jest manualna markiza AMZ. Cena zaczyna się od kilkuset złotych. Najbardziej komfortowe w użytkowaniu są markiza solarna i elektryczna.

Wybierając markizę do okna, pamiętaj, aby była we właściwym rozmiarze. Dlatego zalecamy przed zakupem otworzyć okno i sprawdzić dane na tabliczce znamionowej znajdującej się w górnej części skrzydła okna. Markiza musi być zawsze dokładnie dobrana do rozmiaru okna. Montaż markizy jest banalnie prosty – nic nie trzeba wiercić. Wystarczy tylko przykręcić kilka śrubek.

Markiza AMZ – cena na każdą kieszeń

Markizy AMZ na tle innych wyróżniają się atrakcyjną ceną, która jest zachęcająca dla każdego właściciela okien dachowych. Mają także szereg innych zalet: są trwałe, odporne na czynniki atmosferyczne oraz łatwe w montażu. Jest to oczywiście tylko część atutów tego rozwiązania. Badania przeprowadzone przez wielu ekspertów wykazały, że zewnętrze rolety zaciemniające są aż ośmiokrotnie skuteczniejsze w zaciemniane niż rolety wewnętrzne. Dzięki absorbowaniu promieni słonecznych przed szybą szybko odprowadzają ciepło na zewnątrz. Zamontowanie tego rodzaju markizy okiennej gwarantuje izolację od szkodliwego promieniowania UV i wysokiej temperatury. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się także podczas deszczu – tłumi dźwięk spadających kropel. Ostatnią zaletą markizy AMZ jest to, że nie wpływają w żaden sposób na estetykę okna – po zwinięciu stają się niemal niewidoczne.

About Stylista przez duże S