Narożnik rozkładany, czyli najbardziej wszechstronny mebel

Niespodziewana wizyta gości zawsze powoduje komplikacje. Na ogół pierwszy problem, który się pojawia dotyczy miejsc noclegowych. Zamiast biec po łóżko polowe lub dmuchać materac, lepiej zawczasu zabezpieczyć się i wyposażyć pokój dzienny w narożnik rozkładany.


Narożnik rozkładany, czyli dodatkowe łóżko w domu


Trudno wyobrazić sobie bardziej uniwersalny mebel jak narożnik rozkładany. W dzień służyć może on za wygodną kanapę, która dosłownie wykorzysta nawet kąt w pokoju, by pomieścić domowników oraz ich gości. Idealnie sprawuje się jako mebel służący do siedzenia przy niskiej ławie, jak i kanapa do wylegiwania się przed telewizorem. W razie wizyty gości narożnik rozkładany bardzo szybko może stać się łóżkiem. Z tego względu warto jedynie zwrócić uwagę na konstrukcję stelaża, który odpowiada za otwieranie oraz składanie narożnika rozkładanego.

Zwróć uwagę na schowek

Ważną cechą niektórych narożników rozkładanych jest schowek w formie skrzyni. Można w niej trzymać pościele i kołdry. Dzięki temu zaoszczędzimy miejsce i pieniądze na dodatkowe szafy np. w przedpokoju lub sypialni.
Decydując się na zakup narożnika rozkładanego warto dokładnie sprawdzić ofertę internetowych sklepów meblowych. Znajdziemy w nich prawdziwy przekrój tego, co oferują polscy, ale i zagraniczni producenci. Internetowe sklepy meblowe często też oferują transport mebli po bardzo atrakcyjnych cenach. Nie powinno więc być problemu z transportem naszego wymarzonego rozkładanego narożnika.

About Stylista przez duże S