Naświetlacze LED zewnętrzne — kupuj wyłącznie w sprawdzonych sklepach!

Naświetlacze LED zewnętrzne — kupuj wyłącznie w sprawdzonych sklepach!

Naświetlacze LED a tradycyjne oświetlenie halogenowe

Tradycyjne oświetlenie halogenowe zostaje coraz częściej zastępowane naświetlaczami zewnętrznymi LED. Są one urządzeniami, które mają szerokie zastosowanie w przemyśle i przestrzeni miejskiej. Naświetlacze LED zewnętrzne są o wiele bardziej żywotne niż tradycyjne oświetlenie, które jest montowane w domach. Technologia LED została stworzona tak, aby naświetlacze LED pracowały bezawaryjnie i energooszczędnie przez wiele lat. Dzięki nim z łatwością oświetlisz dowolny obszar przemysłowy lub swoje podwórko. Inwestycja w nie z pewnością Ci się zwarci, ponieważ dzięki nim Twoje rachunki będę o wiele mniejsze!

Jakie są zastosowania zewnętrznych naświetlaczy LED? Sklep Toshiba

Naświetlacze LED zewnętrzne najczęściej stosowane są jako element zwiększający bezpieczeństwo budynku lub w celu wyeksponowania obiektu po zmierzchu. Miejsca, w których możemy je spotkać to: przed halami przemysłowymi, magazynami, obiektami sportowymi, bramami, ogrodami, biurami, centrami handlowymi, rampami, parkingami, placami manewrowymi oraz w okolicy powierzchni reklamowych. Naświetlacze LED są tak popularne, że ich obecność już nikogo nie dziwi. Wysokiej klasy naświetlacze LED zewnętrzne Toshiba występują w dwóch wersjach – Canopy i Floodlight.

Ekonomiczne i energooszczędne naświetlacze LED od Toshiba!

Wszystkie osoby korzystające z tego typu produktów, cenią je przede wszystkim za ich energooszczędność i długą żywotność. Naświetlacze LED zewnętrzne od firmy Toshiba działają nawet do 60 000 godzin, a przy tym wykazują natychmiastową gotowość do pracy, a także wyróżniają się wysokimi parametrami szczelności i odporności mechanicznej. Dzięki temu wszystkiemu mogą być wykorzystywane jako efektowny element oświetlenia zewnętrznego. Kupuj wyłącznie od sprawdzonych dystrybutorów, jakim jest sklep Toshiba LED!

Naświetlacze LED Toshiba Canopy i LED Toshiba Floodlight

Czym różnią się od siebie naświetlacze LED Toshiba Canopy i LED Toshiba Floodlight? Ten pierwszy wykorzystuje się na stacjach paliw do oświetlania stanowisk tankowania, ale także do oświetlania hal, magazynów, wiat i innych obszarów przemysłowych. Charakteryzuje się wysokimi parametrami szczelności (IP 66) i może być używany jako oświetlenie zewnętrzne. Naświetlacze LED Toshiba Floodlight nadają się do oświetlania budynków z zewnątrz, parkingów, placów manewrowych, elementów architektury, ramp i innego rodzaju obiektów przemysłowych.

About Stylista przez duże S