Puf – nowoczesna i praktyczna ozdoba każdego wnętrza

Przestrzeń w domu gdzie możemy odpocząć jest niezwykle ważna. Warto o nim pamiętać podczas urządzania wnętrza. To tu odpoczywamy po długim dniu w pracy, przyjmujemy gości. Oprócz standardowych elementów takich jak wygodna kanapa i piękne dodatki warto do naszego wnętrza dodać do niedawna jeszcze niedoceniane pufy.

Stylowy dodatek do każdego wnętrza

Kiedyś niezwykle popularna, później na dość długo zapomniana, a obecnie przeżywa renesans. Ten mebel, choć niezwykle niepozorny potrafi zaskoczyć. Obecnie znajdziemy go w setkach różnych odsłon – różne wielkości, miejsce na schowek, wykończenie. Niektóre z nich to wręcz małe dzieła sztuki! Niezależnie od wnętrza jakie posiadamy bez problemu wpasujemy tam ten dość niewielki mebel. Idealnie sprawdzi się w sytuacji, gdy nie mamy wystarczającej liczny siedzeń dla gości, lub spotkanie przenosi się w miejsce, w którym przenoszenie krzeseł jest mało praktyczne – taras, balkon, salon. Z oparciem czy bez sprawdzi się idealnie.

Praktycznie zastosowanie pufów

Głównym zastosowaniem pufy jest bycie siedziskiem. Jednak niektóre z nich mają dodatkową możliwość, a mianowicie bycie schowkiem. Może to być idealne miejsce na schowanie przedmiotów, które są nam potrzebne, ale nie chcemy, by znajdowały się na wierzchu, jak na przykład piloty.
Innym zastosowaniem może być, na przykład wykorzystanie pufów do celów zdrowotnych – siedzenie na nich działa zbawiennie na kręgosłup.
Z pufów można zrobić również podnóżek – idealnie przedłużenie kanapy.
Idealnie sprawdzą się też w plenerze, na przykład na imprezie czy, w kwestiach biznesowych podczas targów lub eventów. Ich kształt i obicie zależy tylko od naszej wyobraźni.

About Stylista przez duże S