Sklep internetowy Prosto z kranu – wysoka jakość wody ma większe znaczenie, niż myślisz!

Sklep internetowy Prosto z kranu – wysoka jakość wody ma większe znaczenie, niż myślisz!

Dlaczego warto stosować różne rodzaju filtry prysznicowe?

Zmiękczacz wody do prysznica, jak i filtr prysznicowy to bardzo ważne elementy każdej łazienki. Stworzone zostały po to, aby poprawiać jakość wody. Odpowiednio dobrany filtr prysznicowy znacznie przedłuża żywotność słuchawki prysznicowej oraz przyczynia się do redukcji zacieków na armaturze. Dla osób o wrażliwej skórze szczególnie poleca się filtry i zmiękczacze marki Fitaqua. Tego typu produkty redukują nie tylko twardość wody, ale także ilość zawartego w niej chloru. Powoduje on, że skóra i włosy po kąpieli nie ulegają przesuszeniu i podrażnieniom. Sprawdź już dziś!

Na jaki zmiękczacz wody do prysznica warto postawić?

Zmiękczacz wody do prysznica, który jest godny polecenia to zdecydowanie filtr kąpielowy prysznicowy Philips ze złożem KDF. Oferuje on gęsty i gładki przepływ wody 8 litrów na minutę, usuwa szkodliwe substancje, przepuszczając jedynie czystą, idealną do kąpieli wodę, zatrzymuje substancje organiczne, usuwa fenol, benzen, pestycydy czy metale ciężkie, chroni skórę i włosy przed przesuszeniem i podrażnieniem, poprawia skuteczność kosmetyków kąpielowych, co zmniejsza ich zużycie, pomaga uzyskać efekt nawilżonych, miękkich włosów oraz zawiera złoże filtrujące KDF, które skutecznie oczyszcza wodę i zapobiega namnażaniu się szkodliwych drobnoustrojów.

Dokładna i profesjonalna obsługa Klienta wyłącznie w sklepie internetowym Prosto z kranu!

Zadowolenie klientek i klientów stawiają zawsze na pierwszym miejscu. Wszystkie dostępne w ich ofercie urządzenia są produktami sprawdzonymi, niezawodnymi i starannie wyselekcjonowanymi. Ich usługa jest bardzo szeroka, dlatego proponują profesjonalny montaż systemów odwróconej osmozy, zmiękczaczy i filtrów centralnych, kompleksowy montaż filtrów podzlewozmywakowych oraz wymianę wkładów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ich ofertą. Zmiękczacz wody do prysznica to tylko jeden z wielu ich doskonałych produktów!

About Stylista przez duże S