Szafa przesuwna do sypialni i pokoju gościnnego

Szafy przesuwne to coraz popularniejsze rozwiązanie do pokoi gościnnych oraz sypialni. Nic dziwnego, ich ciekawe wykończenia oraz niezwykła funkcjonalność, sprawiają, że nie sposób zamienić je na nic innego! Jakie zalety mają jeszcze szafy przesuwne? Czemu warto zdecydować się właśnie na ten model?

Rodzaj drzwi i modne kolory

Szafa przesuwna ma sporą przewagę nad zwykłą szafą do sypialni czy salonu, ponieważ ma świetnie otwierane drzwi. Wsuwają się one do specjalnych prowadnic i chowają z boku szafy, w komorze. Takie rozwiązanie nie zabiera miejsca wokół i nie potrzebuje, by była dostępna przestrzeń przed szafą. Sprawdza się to głównie w małych mieszkaniach lub tam, gdzie nie możemy sobie pozwolić na większą, zwykłą szafę. Szafy przesuwne mają bardzo ciekawe wykończenia, obecnie często dużo modniejsze, niż szafy zwykłe, z drzwiami rozwieranymi. Z wnętrzami minimalistycznymi bardzo dobrze współgrają szafy białe. Ciekawe modele szaf przesuwnych w tym kolorze znajdziemy, np. na stronie: https://www.amdk.pl/.

Nowoczesne szafy przesuwne

To, co charakteryzuje ten rodzaj szafy, to fakt, że można zakupić bardzo ciekawe modele, wyposażone np. w trzy lustra, umieszczone względem siebie równolegle. Wygląda to naprawdę nowocześnie i ciekawie. Możemy bez problemu się przejrzeć w lustrze, mimo że nie widzimy całej sylwetki. Zaletą szaf przesuwnych jest także fakt, że mają sporo miejsca, pomieszczą wiele ubrań, ale także rzeczy sezonowych. Warto korzystać ze sklepów internetowych, gdyż wybór jest o wiele większy, niż stacjonarnie.

About Stylista przez duże S