Trendy wnętrzarskie – meblościanka stojąca

Chociaż meble rodem z PRL-u mogą niektórym kojarzyć się z zaściankiem, obecnie przeżywają swój renesans i coraz częściej znowu goszczą w polskich domach. Do mody wróciły nie tylko charakterystyczne fotele, ale również meblościanki stojące. Czytajcie dalej, by dowiedzieć o najważniejszych tendencjach w tym trendzie.

Meblościanka stojąca na wysoki połysk

Błyszczące fronty to jeden z najważniejszych trendów, jeśli chodzi o meblościanki stojące. Z pewnością będą świetnie wyglądać w nowoczesnych wnętrzach, urządzonych we współczesnym i eleganckim stylu. To perfekcyjny mebel dla wszystkich tych, którzy lubią być na czasie i uwielbiają, gdy ich wnętrze przykuwa wzrok wszystkich gości. Na szafkach w tym stylu mniej widoczny jest kurz, co sprawia, że nie będziecie musiały jej tak często odkurzać.

Meblościanka stojąca naturalna

W opozycji do błyszczących frontów i nowoczesnego looku, modne stały się również meblościanki dla osób lubiących naturę, w kolorach imitujących prawdziwe drewno. Tego typu zestawy z meblościanką stojącą sprawdzą się przede wszystkim u osób, które uwielbiają otaczać się tym, co naturalne. Jeśli Twój dom jest urządzony w stylu skandynawskim lub boho, ten styl mebli z pewnością będzie do niego pasował.

Meblościanka stojąca to wielofunkcyjny mebel, który będzie pasował do różnych aranżacji mieszkań. Na naszej stronie znajdziecie szeroki wybór meblościanek stojących w ciekawych stylach – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

About Stylista przez duże S