Zalety łóżka sypialnianego ze skrzynią

Łóżko sypialniane ze skrzynią to świetne rozwiązanie dla większych i przestrzennych sypialni. Historia tego łóżka sięga XIX wieku, gdy Amerykanie postanowili zwiększyć odległość miejsca do spania od niehigienicznej podłogi. Łóżka sypialniane ze skrzynią następnie zaczęły się pojawiać w Skandynawii, a później w całej Europie. W końcu, dzięki swojej wygodzie, które zapewniają aż trzy materace, docenił je cały świat. Czytaj dalej, by dowiedzieć się, jakie są ich inne zalety!

Komfort spania

Łóżka sypialniane ze skrzynią są znane z zapewniania wyjątkowo komfortowych warunków spania, dzięki posiadaniu trzech warstw materacy. Jedną z warstw tworzą najczęściej bardzo wygodne materace sprężynowe, które wykonane z najwyższej jakości bonellowych sprężyn, dostosowują twardość do siły nacisku. Tego typu materace są sprawdzonym i wytrzymałym rozwiązaniem, stosowanym od lat, co czyni łóżko sypialniane ze skrzynią inwestycją na długi czas.

Wygoda wchodzenia

Łóżka sypialniane ze skrzynią to najwyższe dostępne na rynku łóżka – materac znajduje się przeważnie około 60-70 cm nad ziemią. Dzięki temu, zmiana z pozycji stojącej do leżącej jest dużo prostsza i wygodniejsza niż w przypadku zwykłych łóżek. W związku z tą właściwością, łóżka sypialniane ze skrzynią są często polecane osobom starszym, mającym problemy z poruszaniem się, ale będą również idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę oraz dla właścicieli czworonogów, którzy nie lubią, gdy pupile wskakują im do łożek.

Styl

Chcesz się poczuć jak gwiazda filmowa i mieć sypialnie jak z Hollywoodzkich filmów? W jej urządzaniu pomoże Ci właśnie to łóżko! Idealne będzie pasować do wszystkich wnętrz urządzonych w stylu glamour, ale nie tylko. Łóżko sypialniane ze skrzynią, znane również jako łóżko kontynentalne, świetnie będzie się prezentować również z meblami w tym stylu – ciężkimi i drewnianymi.

Na naszej stronie znajdziecie bogatą ofertę łóżek sypialnianych ze skrzynią w różnych stylach w atrakcyjnej cenie – zapraszamy do zapoznania się z nią!

About Stylista przez duże S