Brodzik prostokątny czy brodzik kwadratowy – na który się zdecydować?

Brodzik prostokątny czy brodzik kwadratowy – na który się zdecydować?

Wybieramy brodziki z bogatej oferty produktów

Decyzje, jakie trzeba podjąć podczas urządzania łazienki, niejednego nas mogą przyprawić o zawrót głowy. Szukając inspiracji, zapewne wielokrotnie zauważyłeś, że obecnie króluje moda na minimalizm. Idąc tym tropem, wiele firm oferujących brodziki odświeżyła swoje produkty. Dzięki temu chcą wpasować się w ofertę rynkową, jak również ułatwić Tobie podjęcie decyzji. My również, mając na uwadze mnogość produktów, chcemy Ci przybliżyć dziś kilka rodzajów brodzików, które możesz zastosować w swojej łazience.

Brodzik kwadratowy – dlaczego warto?

Brodzik kwadratowy wybierają nie tylko te osoby, które posiadają łazienki niewielkich rozmiarów. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie, ponieważ doskonale współgra ono z pozostałymi meblami i sanitariatami, jakie chcą umieścić w toalecie. Poza tym brodzik kwadratowy doskonale sprawdzi się w eleganckich, nowoczesnych łazienkach. Jeżeli zatem zależy Ci na funkcjonalności oraz łatwym czyszczeniu prysznica, brodzik kwadratowy sprawdzi się tutaj doskonale.


Dla wielbicieli klasyki – brodzik prostokątny

Brodzik prostokątny, to kolejne rozwiązanie, które z chęcią stosowane jest w naszych łazienkach. W zależności od tego, czy zależy nam na tym, aby móc usiąść, czy na wygodzie czyszczenia poszczególnych elementów, warto zastanowić się nad dwoma rozwiązaniami – wysokim z siedziskiem i niskim. Niemniej jednak brodzik prostokątny doskonale wpisze się w klasyczną łazienkę. Rozwiązanie to jest doskonałe w momencie, kiedy mamy możliwość umieszczenia większego prysznica na całej ścianie. Zapewniamy, że takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne, nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla osób starszych, które w podeszłym wieku mają ograniczone ruchy.

Brodzik posadzkowy – minimalizm górą

Łazienka w stylu minimalistycznym? Nie możesz wybrać innej opcji – brodzik posadzkowy, to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w tym miejscu. To rozwiązanie sprawdzi się także w łazienkach, z których korzystać będą osoby niepełnosprawne. Dzięki zamontowaniu brodzika i odpływu pod posadzkami będą one miały łatwiejszy dostęp do prysznica.

About Stylista przez duże S