Brodzik walk-in i jego zalety

Brodzik walk-in i jego zalety

Postaw na komfort i minimalizm!

Minimalizm króluje! Nawet w łazienkach jesteśmy w stanie dostrzec ten trend. Spójrzmy chociaż na trend ścianek czy parawanów walk-in, które coraz częściej spotykamy w naszych łazienkach. Dziś chcemy przekonać niedowiarków, że takie rozwiązanie ma sens. Zapraszamy na dalszą część artykułu.

Brodzik walk-in – czym się wyróżnia?

Wielu z Was brodzik prysznicowy kojarzy się z dość wysoką obudową, do której wchodzi się i zasuwa za sobą drzwi. Słysząc brodzik walk-in, zaczynacie zastanawiać się nad tym, co to takiego jest. Tego typu brodzik, nie może być raczej nazywany kabiną prysznicową, bo takową nie jest. W zależności od wyboru walk-in, to jedna ściana, która wyznacza miejsce do kąpieli. Dla mniej przekonanych do takiego rozwiązania, może składać się także z dwóch lub trzech ścian, które nie pozwalają rozprzestrzeniać się wodzie. Prezentowane rozwiązanie nie ma również drzwi, które można byłoby zamknąć za sobą. Do takiej kabiny po prostu się wchodzi.


Elegancki brodzik prysznicowy

Pomimo tego, że to rozwiązanie w wielu z Was wzbudzi niechęć, pragniemy poinformować, że odkąd pojawiło się na rynku, zyskało wielu zwolenników. Tafla szkła, która wyznacza strefę kąpielową nadaje łazience nowoczesnego, eleganckiego wyglądu. Tego typu brodzik prysznicowy może być stosowany zarówno w małych, jak i dużych łazienkach. Co więcej, ściany zbudowane zostały ze szkła hartowanego, co sprawia, że z pewnością nie nadszarpnie ich ząb czasu.

Uwielbiasz czystość – ten brodzik Ci to zapewni

Nadal nie podoba Ci się pomysł walk-in? Przypomnij sobie zatem, ile czasu spędzasz na czyszczeniu swojej tradycyjnej kabiny. Aby doprowadzić ją do możliwie nowego stanu, musisz poświęcić jej co najmniej kilkadziesiąt minut, jak nie kilka godzin. Brodzik typu walk-in, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią sprzątać lub po prostu nie mają na to czasu. Wystarczy przetrzeć taflę szkła i prysznic mamy czysty. Często to rozwiązanie stosuje się bez brodzika, co sprawia, że utrzymanie podłogi w czystości także nie sprawia żadnego problemu.

About Stylista przez duże S