Brodziki prostokątne, kwadratowe czy półokragłe?

Brodziki prostokątne, kwadratowe czy półokragłe?

Brodzik do łazienki to kolejny bardzo ważny wybór, ponieważ od jego kształtu i rozmiaru będzie zależał nasz komfort i wygoda podczas kąpieli lub prysznica. Trzeba pamiętać, aby brodziki prysznicowe były idealnie dopasowane do możliwości, jakie stwarza nam łazienka. Jak wybrać brodzik do łazienki? Podpowiadamy!

 

Konglomerat brodzik – co to za produkt?

Brodzik konglomeratowy to produkt, który służy wszystkim domownikom przez wiele długich lat. Produkty ze sklepu vigourpolsa.pl wyróżniają się wysoką jakością, trwałością i odpornością na uszkodzenia. Co więcej, idealnie komponują się z aranżacją i stylem w łazience. Ich estetyka i ponadczasowa konstrukcja pasuje zarówno do łazienek nowoczesnych i klasycznych. Brodzik z konglomeratu posiada antypoślizgowe podłoże, które skutecznie zapobiega poślizgnięciom i upadkom. Korzystanie z brodzika jest bezpieczne i komfortowe dla juniorów i seniorów.  Co ważne, materiał, z którego powstała konstrukcja brodzika jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości.

 

Brodzik konglomerat – dostępne modele 

Brodziki z konglomeratu to nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki! Marka Vigour przygotowała dla Was produkty, które idealnie zmieszczą się w rogu pomieszczenia. Dobrym pomysłem jest ich montaż w wolnej wnęce. Dzięki temu doskonale zaaranżujemy puste miejsce. W ofercie dostępne są następujące produkty:  brodzik 100×90, brodzik 110×90, brodzik 120×80, brodzik 120×90, brodzik 140, brodzik 90×80. Dlatego każdy z powodzeniem znajdzie brodzik w potrzebnym rozmiarze. Brodziki z konglomeratu mineralnego lub akrylu cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ są dostępne w wielu rozmiarach. Warto jeszcze wspomnieć, że marka Vigour przygotowała brodziki w kilku kształtach. 

 

Brodziki prostokątne i kwadratowe

Brodziki prostokątne i kwadratowe są najchętniej wybieranymi modelami przez klientów. Ich kształt sprawia, że wspaniale wpasowują się w wolną przestrzeń łazienki. Kształt pozwala na komfortową kąpiel. Brodzik prostokątny jest funkcjonalny i wygodny. Bez względu an rozmiar zmieści się w nim osoba dorosła i dziecko. A powierzchnia antypoślizgowa zadba o bezpieczeństwo podczas kąpieli. Bardzo staranne wykończenie wraz z armaturą stworzą w łazience niepowtarzalny look. 

 

Brodziki półokrągłe

Brodziki półokrągłe świetnie nadają się do niedużych łazienek. W ofercie Vigour dostępne są w trzech rozmiarach. Modele są bezpieczne w użytkowaniu, wygodne i łatwe w utrzymaniu czystości. Brodziki  odpływ, który zawsze znajduje się w narożniku. 

About Stylista przez duże S