Czysta woda zdrowia doda!

Czysta woda zdrowia doda!

Wszyscy doskonale znamy to hasło. Wiadomo, że woda jest niezbędna do życia, jednak aby zapewniła nam długie życie, powinna mieć jeszcze jedną cechę: być czysta i zdrowa. Zdrowa woda do picia jest po prostu niezbędna. Szczególnie teraz, gdy mamy zanieczyszczone środowisko i chemię praktycznie w każdym jedzeniu, musimy dbać o to, by chociaż woda była czysta i miała moc wypłukiwania z organizmu większości toksyn.

 

Jak woda wpływa na nasz organizm?

 

Należy pamiętać, że nasze ciało składa się z 60 -70 procent z wody. Bierze ona udział praktycznie w każdej czynności organizmu: 

– reguluje temperaturę ciała

– wypłukuje toksyny i zanieczyszczenia 

– wspomaga oddychanie

– bierze udział w procesie przemiany materii i usuwa końcowe produkty metabolizmu

– chroni narządy wewnętrzne

– nawilża skórę i redukuje zmarszczki

 

W wodzie życie, zdrowie i młodość

 

To nie banały. Woda jest nam niezbędna do życia. Człowiek bez wody jest w stanie przeżyć zaledwie tydzień. Około 2 litrów dziennie zapewni nam nawodnienie organizmu, a tym samym odpowiednie funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Zdrowa woda do picia przedłuży nam życie i usunie zanieczyszczenia, toksyny oraz wolne rodniki. Jaką wodę możemy nazwać zdrową? Z pewnością oczyszczoną, bogatą w składniki odżywcze i najlepiej o odpowiednich parametrach pH i orp. 

Nasi przodkowie nie znali tych określeń. Dla nich zdrowa woda była po prostu czystą wodą, często czerpaną ze studni lub pitą prosto ze źródła. My  mamy możliwość zapewnić sobie zdrową wodę do picia, korzystając z nowoczesnych urządzeń, które możemy mieć w domach. 

 

Jonizator to gwarancja zdrowej wody

 

Obecnie mamy do dyspozycji tzw. jonizatory, które dostarczają nam zdrowej wody do picia, zwanej inaczej alkaliczną. Jest to urządzenie proste w swej genialności, które prowadzi do procesu zwanego elektrolizą.  W jego wyniku otrzymujemy wodę o doskonałym alkalicznie pH, które obniża zakwaszenie organizmu oraz idealne ORP prowadzące do neutralizacji wolnych rodników, a tym samym zahamowania starzenia się komórek. 

Dostępne są dwa rodzaje domowych jonizatorów: przenośne i przepływowe. Działanie obu to zdrowa woda do picia na co dzień. 

About Stylista przez duże S