Designerskie dębowe stoły do jadalni

Designerskie dębowe stoły do jadalni

Urządzasz jadalnie i szukasz stołu, który będzie elegancki, a przy tym praktyczny oraz będzie mógł służyć przez lata? W takim razie doskonałym wyborem będzie ekskluzywny stół do jadalni wykonany z drewna dębowego. Kupując taki stół wchodzimy w posiadanie mebla, który nie traci na swojej atrakcyjności wraz z upływem czasu, a nawet jest wręcz przeciwnie. Co więcej, po latach wartość takiego stołu może być większa niż w momencie, gdy go kupowaliśmy. Jednym słowem jest to inwestycja i gwarancja tego, że będziemy zadowoleni z dokonanego wyboru.

 

Stół nie musi oznaczać blatu i czterech nóg. Do nowoczesnych wnętrz najlepiej będą pasowały nowoczesne stoły dębowe, wyróżniające się oryginalnością i designem. O ile trudno jest zrobić coś nietuzinkowego z blatem, o tyle z podstawą jest o wiele łatwiej. Producenci ciągle wymyślają i wprowadzają na rynek nowe modele stołów, które budzą zachwyt i pozwalają stworzyć piękną aranżację wnętrza.

 

Ekskluzywny stół do jadalni wykonany z dębu

Stoły dębowe mogą zdobić wnętrza urządzone w każdym stylu – nowoczesnym, minimalistycznym, retro, skandynawskim, loftowym czy boho. Przy czym w zależności od wystroju, wybierając stół powinniśmy skupić się na detalach. W stylu retro najlepiej będzie wyglądało drewno postarzane, a w loftowym z metalowymi nogami. Będąc przy temacie bóg do stołu warto wspomnieć, że mogą one przybierać najróżniejsze kształty i być wykonane z różnych materiałów. Często możemy spotkać się z naprawdę fikuśnymi konstrukcjami, które co ważne są stabilne i trwałe… Nowoczesne stoły dębowe to bez wątpienia klasa, elegancja i styl. Co ważne – stoły wykonane z drewna dębowego są łatwe w pielęgnacji i bardzo wytrzymałe. Tym samym trzeba się naprawdę postarać, żeby uszkodzić i zniszczyć blat. W zależności od tego, jakie mamy oczekiwania względem stołu, możemy się zdecydować na modele rozkładane lub nierozkładane. Te pierwsze są niezwykle praktyczne, szczególnie w małych pomieszczeniach. Bo w kilka chwil z małego stołu możemy zrobić taki, przy którym zmieści się duża liczba osób. Stoły rozkładane mogą mieć dowolny kształt – prostokąt, kwadrat, koło czy owal.  

About Stylista przez duże S