Jak zaaranżować meblościankę stojącą w sypialni?

Chociaż meblościanki stojące najczęściej są spotykane w salonach, w sypialni też mogą stanowić funkcjonalną całość. Jeszcze parę lat temu nikt nie wpadłby na to, że meblościanka stojąca może być efektownym częścią pomieszczenia. Dzisiejsi projektanci docenili jednak jej funkcjonalność i dostosowali design do nowoczesnych trendów. Czytajcie dalej, by dowiedzieć się, jak zaaranżować meblościankę stojącą w sypialni!

Szafa sypialniana

Funkcjonalności tego elementu meblościanki stojącej chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć – to zaraz po łóżku najbardziej tradycyjny i przydatny mebel, który znajduje się w sypialni. Dzięki niej mamy łatwy dostęp do ubrań zaraz po przebudzeniu, co bywa zbawienne, gdy zapomnimy obudzić się po kolejnej drzemce rano.

Komoda z szufladami

Równie często spotykana, jak szafa i łóżko – idealnie nadaje się do przechowywania bielizny i dodatków, takich jak paski i apaszki. Ponadto, możesz na niej również ustawić zdjęcia bliskich w ramkach lub inne ozdoby, dzięki czemu meblościanka stojąca spełni również funkcję dekoracyjną.

Toaletka

Która kobieta nie chciałaby mieć własnej toaletki w sypialni, w której zmieszczą się wszystkie ulubione kosmetyki i biżuteria, a malowanie przy niej będzie czystą przyjemnością? To marzenie każdej nastoletniej dziewczyny jest na wyciągnięcie Twojej ręki! Taki mebel stworzy perfekcyjną całość, jeśli będzie elementem eleganckiej meblościanki stojącej w sypialni. Wystarczy, że dobierzesz do swojej toaletki odpowiednie lustro i już będziesz mogła się cieszyć każdą chwilą spędzoną na przygotowywaniu się do wyjścia!

Stolik nocny

Stolik nocny to nieoceniony mebel w sypialni, na którym możemy położyć wszystko, co chcemy mieć pod ręką. Czy to aktualnie czytana książka, czy kubek z gorącą herbatą – nigdzie nie musimy się po nie dzięki niemu ruszać! Tego typu mebel często również wchodzi w skład meblościanki stojącej, co sprawia, że nie musimy martwić się jego dopasowaniem do reszty mebli.

About Stylista przez duże S