Elegancka sypialnia o jakiej marzyłaś

Wielu z nas marzy o hotelowej sypialni, którą można spotkać na zagranicznych wycieczkach. Ci bardziej odważni tworzą sobie takie gniazdka we własnych domach. Ci, którzy nie mają tyle odwagi lub nie mają miejsca na sypialnię, jedynie o niej marzą. Do której grupy należysz? Jeśli do drugiej, pamiętaj, że powinnaś mieć miejsce, w którym będziesz mogła odpocząć po ciężkim dniu. Nie może to być kanapa w salonie, na której zbierają się wszyscy domownicy. Jeśli to możliwe, wygospodaruj maleńki kącik, w którym zrobisz hotelową sypialnię dla siebie i męża.

Jakie łóżko wybrać?

Wybór łóżka do sypialni jest niezwykle istotny. Nawet, jeśli jest to najmniejszy pokój w mieszkaniu, gdzie mieści się tylko wspomniany meble, powinnaś się dobrze zastanowić, zanim wybierzesz ten jeden jedyny. Pierwszą rzeczą, która powinna przykuć twoją uwagę to materac. Jego wielkość uzależniona jest oczywiście od rozmiarów pokoju. Dobrze jednak, jeśli ten ma choćby 140×200 cm wielkości. Jest to minimum, na którym mogą wyspać się dwie osoby. Kiedy ten wybór masz za sobą,, warto zastanowić się nad materiałem, z którego będzie wykonane łóżko.

Jeśli zależy Ci na tym, aby sypialnia wyglądała na niezwykle luksusową, postaw na skórzane obicie. Dzięki temu nie tylko osiągniesz sukces wnętrzarski, ale również zyskasz meble, który jest prosty w utrzymaniu czystości. Takie łóżko pasuje do klasycznych aranżacji, które powinny zostać wzbogacone o meble wykonane z drewna. Pamiętaj, aby te były pomalowane ciepłymi odcieniami pasującymi do skóry łóżka.

About Stylista przez duże S