Jak dobrać rozmiar brodzika?

Jak dobrać rozmiar brodzika?

Urządzanie łazienki – strategiczne decyzje

Urządzając łazienkę musisz podjąć wiele istotnych decyzji. Jedną z nich jest wybór wanny lub prysznica. Jeżeli zdecydujesz się na to drugie rozwiązanie, pociągnie to za sobą kolejne decyzje, które będziesz musiał podjąć. Choćby wybór odpowiedniego brodzika z pewnością będzie spędzał Ci sen z powiek. Pamiętaj, że jest to element, którego będziesz używał przez wiele lat. Pomimo wielu opinii, jesteśmy w stanie stwierdzić, że to właśnie on w znacznym stopniu wpływa na komfort użytkowania prysznica. Wybierz zatem mądrze.

Brodzik 80×80 i brodzik 90×90 – czy tylko do najmniejszej łazienki?

Kiedy będziesz przeglądał oferty brodzików, zorientujesz się, że na rynku jest ich mnóstwo. I nie chodzi tutaj jedynie o rozmiar, ale także o kształt. Pamiętaj, że półokrągłe zajmują mniej miejsca, jednak dzięki kwadratowym i prostokątnym jesteś w stanie idealnie dopasować prysznic do całości łazienki. Brodzik 80×80 to rozwiązanie do małych łazienek, gdzie tak naprawdę liczy się każdy centymetr. Dzięki niemu możesz stworzyć funkcjonalną łazienkę, która sprosta oczekiwaniom wszystkich domowników. Do większych łazienek sprawdzi się z pewnością brodzik 90×90, który jeszcze bardziej zwiększy komfort użytkowania.

Brodzik 90×120 – idealny dla miłośników klasycznych form

Jeżeli uchodzisz za osobę, która uwielbia klasyczny styl, z pewnością nie przyjdzie Ci do głowy zainwestować w brodzik kwadratowy. W Twojej łazience, jeżeli oczywiście wybierzesz prysznic zamiast wanny, doskonale sprawdzi się brodzik 90×120. Takie rozwiązanie pozwoli Ci nie tylko idealnie pasować prysznic w odpowiednią ścianę, ale także bezproblemowo dobrać do niego dodatki. Co ciekawe – takie rozwiązanie optycznie powiększy łazienkę. Zastanów się nad nim.

Brodziki nie muszą być Twoim sennym koszmarem

Jeśli boisz się, że sam nie podołasz wyborowi odpowiedniego brodzika i urządzeniu łazienki, skontaktuj się z architektem wnętrz, który zrobi to za Ciebie. Ty będziesz spał spokojnie, a on będzie cieszył się, że po raz kolejny może sprostać trudnemu zadaniu. Rozwiązania zaproponowane przez profesjonalistę z pewnością przypadną Ci do gustu.

About Stylista przez duże S