Jaką szafę wybrać do swojej sypialni?

Wybór odpowiedniej szafy do sypialni będzie w dużej mierze określał jej funkcjonalność oraz to czy będziemy czuli się w niej dobrze. Zbyt duża szafa może być przytłaczająca, może zdominować całą sypialnię i sprawić, że będziemy się w niej czuli ściśnięci. Jednak z drugiej strony, zbyt mała szafa sprawi, że zwyczajnie nie będziemy mieli gdzie schować ubrania i inne niezbędne dla nas rzeczy. Dlatego należy wybrać optymalny model. Dla wielu osób odpowiednia będzie szafa uchylna inne osoby będą wolały szafę rozsuwaną – jest to kwestia zarówno gustu, jak i przestrzeni jaką się dysponuje.

Co zrobić gdy mam mniej miejsca w sypialni?

W takim przypadku lepszym wyborem będzie szafa rozsuwana, która nie wymaga miejsca, niezbędnego na otwarcie drzwiczek, ponieważ można je przesunąć. Daje to niezwykle cenną, dodatkową przestrzeń dzięki, której można się poczuć bardziej komfortowo w swojej sypialni. Oczywiście nie każdy jest zwolennikiem takiego rozwiązania i woli konkurencyjną kategorię szaf.

Z lustrem czy bez?

Chyba wszyscy powoli przyzwyczajamy się do tego, że jeżeli kupujemy szafę do sypialni, to ma ona lustro. Nic dziwnego, kiedy się już ubierzemy, chcemy wiedzieć jak wyglądamy, w pełnym obrazie zobaczyć to, czy dobrze dobraliśmy wszystkie ubrania, czy być może trzeba coś zmienić. Dlatego zdecydowanie polecamy wybór szafy z lustrem, ale oczywiście jest to indywidualna decyzja dla każdego, którą należy podjąć przede wszystkim w oparciu o swoje preferencje.

About Stylista przez duże S