Jakie drzwi warto zakupić do swojego mieszkania lub domu? Zwróć uwagę na kilka ważnych aspektów!

Jakie drzwi warto zakupić do swojego mieszkania lub domu? Zwróć uwagę na kilka ważnych aspektów!

Drzwi Semko Inox – czym się charakteryzują i dlaczego warto w nie zainwestować?

Drzwi Semko Inox cechują się tym, że są wykonane z blachy ocynkowanej ogniowo. Skrzydło wyposażone zostało w specjalną płytę wykonaną ze styropianu, która zatrzymuje ciepło wewnątrz budynku oraz tłumi większość hałasów dochodzących z zewnątrz. Drzwi o modelu Semko Inox dostępne są w trzech wersjach i każda z nich ma inny zamek: z blokadą typu (L), na klucz zwykły (T) oraz na wkładkę patentową (Y). Przeznaczone są do zastosowania w lokalach gastronomicznych, obiektach użyteczności publicznej oraz w miejscach przemysłowych. Używane są czasami jako drzwi na klatkach schodowych.

Okucia i akcesoria pasujące idealnie do Twoich drzwi i aranżacji wnętrz w domu lub mieszkaniu!

Idealnym rozwiązaniem w ciągach ewakuacyjnych są zamki antypaniczne. Są niesamowicie przydatne, ponieważ umożliwiają zawsze swobodne otwarcie drzwi od wewnątrz, jednym ruchem ręki i bez użycia klucza. Wystarczy nacisnąć dźwignię paniczną lub klamkę. Ich działanie jest określane przez 4 funkcje: A, B, C i D. Kolejnym przydatnym okuciem, np. w drzwiach Semko Inox są samozamykacze. Dzięki nim mamy pewność, że po każdorazowym otwarciu, drzwi zostaną automatycznie zamknięte. Jest to bardzo przydatny element, który stosuje się w drzwiach przeciwpożarowych, ponieważ tylko zamknięte drzwi stanowią barierę w rozprzestrzenianiu się ognia.

Jaka klamka będzie tą najlepszą? Sprawdź już dziś!

Aktualnie na rynku możemy znaleźć ogromną gamę tego typu produktów. Jednak, który z nich będzie tym najlepszym? Wszystko zależy tak naprawdę od preferencji użytkowniczek i użytkowników. Dźwignia paniczna to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia. Umożliwia szybką i bezpieczną ewakuację niedoświadczonych osób w zakresie bezpiecznego korzystania z wyjść ewakuacyjnych. Stosuje się je np. w galeriach handlowych.

About Stylista przez duże S