Kuchnia na miarę czasów

Kuchnia na miarę czasów

Nasze kuchnie powoli zaczynają wyglądać jak wnętrza z filmów fantastycznych. To miejsce, gdzie spotykają się przeróżne nowoczesne technologie, które coraz częściej są wykorzystywane do produkcji AGD.

Wielozadaniowy robot kuchenny

Jednym z takich niemal kosmicznych urządzeń jest robot planetarny, który swoją nazwę wziął od ruchu planet. Mieszadła, w który jest wyposażony, obracają się bowiem podobnie jak planety – zarówno wokół własnej osi, jak i wokół misy. Duża misa, która jest częścią robota, to jedna z jego cech, dzięki której cieszy się on dużą popularnością. Mikser wyposażony jest zwykle w kilka rodzajów mieszadełek, co czyni go urządzeniem uniwersalnym, mającym wiele zastosowań. Na rynku znajduje się wiele rodzajów tych nowoczesnych mikserów, jednak szczególną uwagę warto zwrócić na robot planetarny Smeg, nie tylko ze względu na jego wzbudzający zachwyt design. Jego forma nawiązuje do sprzętów kuchennych sprzed kilkudziesięciu lat, ale budowa i działanie są w pełni nowoczesne, a nawet innowacyjne.

Nowoczesność w stylu retro

Włoska marka Smeg jest obecna na światowych rynkach już od kilkudziesięciu lat, a jej produkty od zawsze są przykładem dobrej jakości. Ten robot planetarny w stylu retro jest produkowany z solidnych materiałów – to połączenie stali nierdzewnej z tworzywem sztucznym. Wykonany w kolorze żywej czerwieni ożywi kuchnię i doda jej charakteru. Dzięki zabezpieczeniom przed samodzielnym włączeniem się miksera, jest on urządzeniem niezwykle bezpiecznym. Mikser ten może pracować aż w dziesięciu prędkościach, które płynnie można zmieniać podczas jego działania. Wyposażony jest także w funkcję, dzięki której swoją pracę zaczyna od najniższych obrotów. Przemyślana konstrukcja tego miksera sprawia, że jest on urządzeniem wszechstronnym i może służyć do przygotowywania różnego rodzaju potraw – od deserów i ciast, przez swojski chleb, aż po dania główne. To jednak nie wszystko, bo robot jest także wyposażony w wiele praktycznych i przydatnych w kuchni dodatków, jak na przykład akcesorium do krojenia.

About Stylista przez duże S