Lustro na wymiar – cena za m2

Lustro na wymiar – cena za m2

Lustra na wymiar są bardzo dobrym wyborem do wsparcia wystroju pomieszczenia, czy też z racji na pełnione przez nie funkcje praktyczne. Wiele osób wzbrania się jednak przed ich zakupem obawiając się wysokich cen. Ile w rzeczywistości wynosi cena za m2 lustra na wymiar?

 

  • Jak dużo kosztują lustra na wymiar – cena za m2 

 

Trudno jest określić cenę dla luster na wymiar na całym rynku, gdyż wpływa na nie wiele czynników. Mowa tu na przykład o tym w jakim mieście działa firma je oferujące. Oczywiście w większości wypadków im większe miasto tym większe ceny. Dodatkowo ogromny wpływ na to mają materiały użyte do wyprodukowania takiego lustra. Im lepsze i bardziej trwałe szkło tym wyrób będzie kosztował więcej. Do ceny trzeba także zawsze wliczyć materiały potrzebne do montażu lustra, a także ewentualnej ekipy zajmującej się montażem. 

Zazwyczaj jednak cena za m2 lustra na wymiar wynosi około 200 do 300 złotych. Na cenę wpływu nie mają dokładne wymiary lustra, gdyż może ono być na przykład wąskim prostokątem, lecz tyle samo powinniśmy zapłacić za na przykład kwadrat. 

https://alasta.pl/produkt/lustro-na-wymiar/

 

  • Jak mogą przydać się lustra na wymiar?

 

Lustra na wymiar mają całe mnóstwo zastosowań. Przede wszystkim mowa tu na przykład o praktycznym użyciu. W taki sposób można wykorzystać je w łazience. Wtedy wybór lustra ciętego na wymiar ma sporą zaletę w postaci tego, że można dopasować jego rozmiary takie jak na przykład szerokość do ilości domowników, dzięki czemu każdy będzie w stanie wykonać swoją poranną toaletę. 

Zastosowanie praktyczne lustra na wymiar mają również w przedpokoju, czy też sypialni. Tam zazwyczaj są one umieszczone pionowo, gdyż mają na celu ukazanie całej sylwetki. Z tego powodu też zarówno do łazienki i przedpokoju najlepiej jest wykorzystać lustro cięte na wymiar, które wykonano ze szkła bezbarwnego. 

 

  • Jak dekoracyjnie wykorzystać lustra na wymiar?

 

Lustra na wymiar mają również świetne zastosowanie w dekoracji wnętrz. W tym celu najlepiej jest postawić na te wykonane ze szkła barwionego. Te ze szkła srebrnego także nie będą w tym celu złe. Wykorzystując lustro do dekoracji można na przykład powiesić je poziomo nad łóżkiem w sypialni i w ten sposób nieco powiększyć to pomieszczenie optycznie. 

Lustra dekoracyjne można równie dobrze wykorzystać w salonie, ale też i innych pomieszczeniach zamiast na przykład obrazów korzystając ze szkła barwionego. W ten sposób można nadać pokojowi naprawdę niepowtarzalnego charakteru i zachwycić gości podczas ich odwiedzin. Takie rozwiązanie jest oczywiście nieco droższe niż tradycyjne lustro z bezbarwnego szkła. 

About Stylista przez duże S