Łóżko dla dwojga

W naszej ofercie jest wiele nowoczesnych łóżek przeznaczonych dla dwojga. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zarówno jeżeli chodzi o stelaż jak i całą konstrukcję. Wysokim poziomem trwałości mogą pochwalić się również materace. A wszystko to w rozsądnej, niewygórowanej cenie. Właśnie takie są oferowane przez nas produkty.

Różna miękkość materaca

Dostępne są między innymi łóżka z materacami 180×200 o różnej miękkości. Do wyboru są też materace o dwóch różnych stopniach twardości. Jeżeli chcemy spać na bardziej miękkiej stronie, wówczas właśnie taką wybieramy. Jako, że dostępna jest również druga o innej twardości to można po prostu obrócić materac i cieszyć się zupełnie inną charakterystyką łóżka. Dzięki tego typu materacom nie trzeba już ich zmieniać, wystarczy po prostu przełożyć materac na drugą stronę. Jednocześnie tego typu produkty nie odbiegają w żaden sposób jakościowo od tradycyjnych materaców.

Materace 180×200 zapewniają wystarczająco dużą swobodę dla dwóch osób. Na rynku dostępne są również nieco mniejsze materace o wymiarach 160×200. Teoretycznie taka różnica może wydawać się nie istotna. W praktyce wygląda to jednak zupełnie inaczej, na materacach 180×200 dwie osoby śpią znacznie wygodniej, do tego w sytuacji awaryjnej może położyć się również dziecko. Jeżeli danego dnia nie chce spać samo w swoim łóżku. Dzięki większym rozmiarom jest też więcej miejsca na poduszki. Szerszy materac to także wyższy komfort podczas przekręcania się w nocy. Nie ma obawy, że spadniemy z łóżka.

Inne udogodnienia w łóżkach

Łóżka dla dwojga zostały wyposażone również w specjalne schowki na pościel, poduszki oraz prześcieradło. Dzięki specjalnemu systemowi sprężyn bardzo łatwo jest dostać się do pojemników znajdujących się pod materacem. Mechanika został zaprojektowany w taki sposób, aby bez większego wysiłku fizycznego dostać się do prześcieradła. W niektórych łóżkach wymaga to sporo siły i jest niewygodne. W przypadku łóżek oferowanych przez naszą firmę ta czynności jest prosta i przyjemna. Produkty zaprojektowane są z myślą o komforcie i wygodzie klienta.

About Stylista przez duże S