Przewijak na kółkach

Przewijak na kółkach

Przewijanie niemowlaka to niezbyt przyjemne i wdzięczne zajęcie, o czym z pewnością przekonała się każda młoda mama i tata. Przewijak na kółkach sprawi jednak, że ten nieszczególnie przyjemny proces może być znacznie łatwiejszy. 

Przewijak na kółkach pozwala na wygodne umieszczenie go właśnie tam, gdzie go najbardziej potrzebujesz. Ponadto, często pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni w niewielkim pokoju lub mieszkaniu o małym metrażu. Gdy z niego nie korzystamy może być wepchnięty w kąt, by do jego użycia przesunąć go tam, gdzie nie prezentowałby się na co dzień najlepiej, lecz gdzie najlepiej się go używa. Dzięki kółko, przesunięcie go w dowolne miejsce nie będzie sprawiało problemu nawet osobom o mniejszej sile czy sprawności. 

Nasza kolekcja przewijaków obejmuje wiele radosnych i przyjemnych dla oka dziecka wzorów. Wszystkie z nich są w jasnych, dziecięcych kolorach, a znajdujące się na nich aplikacje przedstawiają wesołe zwierzątka. Niektóre z nich pasują bardziej dla dziewczynek, a inne dla chłopców, jednak uważamy, że każde z nich potrafi wywołać szeroki uśmiech na małej, dziecięcej buzi. 

Stelaż, na którym oparty jest przewijak, został wykonany z najwyższej jakości, wyselekcjonowanego drewna. Do ich montażu używamy nowoczesnej technologii i sprawdzonych sposób, dzięki którym przewijak na kółkach jest stabilny i bezpieczny dla Twojego dziecka. Dzięki jego trwałości, z powodzeniem będziesz mogła go używać również przy kolejnym dziecku. 

Klupś to producent mebli i akcesoriów dla dzieci, któremu zależy na dobru milusińskich. Wszystkie nasze produktu powstają z myślą o bezpieczeństwie i radości dziecka. Podczas procesu produkcji zwracamy uwagę nie tylko, by materiały, których używamy były najwyższej jakości i bezpieczne dla dziecka, ale również by były przyjazne dla środowiska. Nie znajdziecie takiej jakości w sieciówkach! W swoje meble wkładamy serce już od 40 lat, a doświadczenie przekazujemy z pokolenia na pokolenie. Wybierzcie najlepsze meble dziecięce w Polsce – postawcie na Klupś! 

About Stylista przez duże S