Stare drzwi – co z nimi zrobić?

Stare drzwi – co z nimi zrobić?

Drzwi wewnętrzne w wyniku ich eksploatacji często ulegają dość szybkim zniszczeniom. A gdy decydujemy się na remont domu, ich wymiana jest dodatkowym obciążeniem finansowym. Co więc zrobić, aby stare drzwi odnowić tanim sposobem i zrobić to szybko? Ostatnio bardzo popularnym, czyli sprawdzonym i sprawdzającym się sposobem, jest fototapeta na drzwiach. Taki typ fototapety jest łatwo dostępny i wśród wzorów możemy wybrać takie, które najbardziej nam odpowiadają.

FOTOTAPETA NA DRZWIACH – DLACZEGO SIĘ ZDECYDOWAĆ?

Istnieje wiele powodów, dla których fototapeta na drzwiach jest dobrym pomysłem na ich odświeżenie. Oto niektóre z nich:

  • przystępna cena,
  • wielość wzorów,
  • wielość motywów i kolorów,
  • bardzo łatwy, samodzielny montaż,
  • możliwość częstej zmiany fototapety na drzwiach.

Fototapety na drzwiach to znakomita alternatywa dla pochłaniającej pieniądze wymiany całych drzwi czy też długo trwających prac stolarskich. Dzięki prostemu zbiegowi możemy ukryć uszkodzenia mechaniczne drzwi, a także zabrudzenia, których nie da się usunąć.

FOTOTAPETA NA DRZWIACH – W JAKICH POMIESZCZENIACH?

Fototapeta na drzwiach sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Możemy ją wykorzystać nie tylko w naszym prywatnym mieszkaniu, ale także na przykład w biurze. To również znakomity pomysł na to, aby wykorzystać taką fototapetę do oklejenia od wewnątrz drzwi wejściowych. Dzięki odpowiednio dobranym wzorom (na przykład widzianej z perspektywy uliczki) możemy powiększyć korytarz. Niewątpliwie odpowiednio dobrany wzór fototapety na drzwiach dzięki złudzeniu optycznemu wprowadzi do naszych pomieszczeń element nieoczywisty i zaskakujący. Drzwi staną się pełnowartościowym elementem aranżacji pełniącym funkcje ozdobne. Fototapety można też wykorzystać do oklejenia nimi na przykład drzwi szaf. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy nadać naszym czterem kątom świeżości o oryginalności – ogranicza nas właściwie tylko nasza wyobraźnia, gdyż producenci fototapet zadbali o to, by w ofercie każdy znalazł coś dla siebie.

About Stylista przez duże S