Urządzamy nowoczesną łazienkę!

Łazienka to niewątpliwie jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. Nic dziwnego, że przykładamy szczególną uwagę, by było urządzone „ze smakiem” i zgodnie z najnowszymi trendami. W obecnych czasach „królują”: biel, odcienie szarości i minimalizm. Choć nadal bardzo wiele osób preferuje tradycyjne wykończenia. W jaki sposób zatem urządzić nowoczesną łazienkę lub tradycyjną z nowoczesnymi elementami?

Funkcjonalna łazienka

W łazience spędzamy średnio około godziny dziennie, głównie o poranku. Wykonujemy poranną toaletę, przygotowujemy się do wyjścia. Dobrze, gdy nasza łazienka będzie nie tylko ładna, ale także funkcjonalna. Jakie meble wstawić do nowoczesnej, lecz użytkowej łazienki? Na co szczególnie zwrócić uwagę? W sklepie internetowym: https://www.amdk.pl/ znajdziemy ciekawe meble do łazienki, w modnych, białych lub szarych kolorach. Co istotne, wiele z nich wyposażonych jest w funkcjonalne, niejednoznacznie umieszczone półki. Ciekawostką jest, że obecnie na rynku możemy kupić np. wannę, która ma wbudowane z boku półki, w których schowamy przydatne kosmetyki, potrzebne nam w wannie „od ręki”, np. szampony do włosów lub żele do mycia. Bez problemu możemy tam trzymać także środki czystości, czyli produkty, których nie używamy codziennie.

Niecodzienne meble łazienkowe

Nowoczesne meble do łazienki powinny być funkcjonalne. Półki powinny być nie tylko w ładnym, jasnych kolorze, ale także dobrze zaprojektowane. Wiele osób preferuje szafki wysokie, typu lekarskiego, w których jest sporo półek, warto jednak zastanowić się, czy nie zainwestować w regały i półki wkomponowane, np. w umywalkę lub róg ściany, dzięki temu zyskamy w środku nieco przestrzeni. Ciekawym rozwiązaniem jest także zamontowanie szafki z lustrem, w której w ramach obicia drzwiczek, mamy lustro. Z łatwością możemy otworzyć tego typu drzwiczki i pochować do środka kosmetyki. Pamiętajmy także, że nowoczesna łazienka to także taka, w której nie mamy wystawionych produktów na wierzchu.

About Stylista przez duże S