Prysznic bez brodzika – czy warto?

Prysznic bez brodzika – czy warto?

Minimalizm, to obecnie jeden z najmodniejszych trendów. Widać go na każdym kroku, niezależnie od tego, czy wchodzi się do salonu czy do łazienki. Czym objawia się w łazience? Przede wszystkim brakiem standardowego brodzika pod prysznicem. Dla wielu jest to nie lada zaskoczenie, jednak gro osób docenia ten patent. Dziś chcemy przedstawić Wam zalety i wady takiego rozwiązania.

Elegancja i nowoczesność

Obecnie w wielu łazienkach nie uświadczysz ogromnego białego brodzika, który nie ukrywajmy – często szpecił łazienkę. Najmodniejszym trendem jest umieszczanie odpływu w podłodze i jeżeli macie na to ochotę, szklanymi ścianami. Możecie ich zamontować tyle ile chcecie. To Wam ma być wygodnie podczas kąpieli. Wyobraziłeś to sobie? Zobacz ile możliwości aranżacyjnych daje takie rozwiązanie. Jednak to co Tobie wydaje się dobre, innym może przeszkadzać.


Większa łazienka – to naprawdę możliwe?

Kiedy pozbędziesz się brodzika, zapewne zauważysz, że Twoja łazienka, pomimo tego, że nie zwiększył się jej metraż jest większa. Jest to nie tylko złudzenie optyczne, w Twojej łazience naprawdę jest o wiele więcej przestrzeni. Miejsce to staje się bardziej ustawne i przestronne. Nic zatem dziwnego, że osoby, które posiadają małe powierzchnie, decydują się właśnie na takie rozwiązanie.
Prysznic bez brodzika zrobisz w każdym miejscu
Mała albo wąska łazienka? Jest problemem, prawda? Jeżeli zdecydujesz się na prysznic bez brodzika, możesz stworzyć nie tylko niepowtarzalne miejsce, ale przede wszystkim wykorzystać wnękę lub załamanie, którego normalnie nie wykorzystałbyś przy standardowym brodziku. Co ciekawe, Twój prysznic nie musi być kwadratowy czy prostokątny. Brak brodzika powoduje, że może mieć dowolny kształt.

Wygodniejszy w obsłudze

Osoby, które zainwestowały w prysznic bez brodzika twierdzą, że nie zamieniłyby go na żaden inny. Dlaczego? Otóż to rozwiązanie jest niezwykle wygodne. Nie dość, że sprząta się go łatwiej, to jeszcze nie masz żadnych barier, żeby do niego wejść. To rozwiązanie jest doskonałe dla osób starszych lub niepełnosprawnych.

About Stylista przez duże S