Wyposażenie łazienki – brodzik i kabina – kupować w zestawie?

Wyposażenie łazienki – brodzik i kabina – kupować w zestawie?

Kabina i brodzik – podejmujemy ważne decyzje

Urządzanie łazienki to dla wielu nie lada wyczyn. Dokonywanie wyborów wiąże się z nieprzespanymi nocami, kłótniami z rodziną i innymi ekscesami. Kiedy jednak dojdziecie do porozumienia, samo wykonanie nie jest już takie straszne. Aby ułatwić Wam ten proces, chcemy wspólnie zastanowić się nad tym, czy wybierając prysznic dobrze jest kupić kabinę i brodzik razem, czy może osobno. Mamy nadzieję, że nasze spostrzeżenia pomogą Wam w podjęciu dobrej decyzji.

Zanim kupimy kabinę – o czym pomyśleć?

Kupując kabinę prysznicową, musimy znać wymiary brodzika, który będzie umieszczony w łazience. Wiąże się z to z pierwszą ważną decyzją, która odpowie nam na pytanie, w którym miejscu będzie stała kabina. W zależności od możliwości i modelu, kabina może stać w rogu łazienki, przy jednej ścianie albo zostać wybudowana we wnęce. Jeśli masz dużą łazienkę, możesz skorzystać także z kabin wolnostojących, które możesz dowolnie ustawić.


Nie bądź jak wszyscy, podejmij świadomą decyzję

Osoby urządzające łazienkę najczęściej wybierają najprostsze rozwiązanie – nie dość, że ustawiają kabinę w narożniku łazienki, to jeszcze wybierają gotowy produkt, czyli brodzik połączony z kabiną. Nie ukrywamy, że jest to rozwiązanie dla wygodnickich, bowiem nie muszą oni tracić czasu na projektowanie indywidualnej kabiny, a i czas wykonania jest o wiele krótszy. Dodatkowo kabina z brodzikiem, to pewność szczelności, która jest ważna dla każdego z nas.

Kabina i brodzik osobno – czy to ma sens?

W sklepach oferują nam różne rozwiązania, zarówno kabiny z brodzikiem w zestawie, jak i osobno. Każdy klient może wybrać rozwiązanie dobre dla siebie. Pamiętaj jednak, że każdy brodzik i kabina, nawet szczególnie jeśli pochodzą od różnych producentów, powinny być idealnie do siebie dopasowane. Musisz odpowiednio dobrać kształt, wielkość i promień kabiny. Tylko wtedy unikniesz niechcianych przecieków., a całość będzie wyglądać elegancko. Źle dobrane kabiny i brodzik, to niestety same problemy.

About Stylista przez duże S